Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Regulamin

1. Regulamin określa zasady korzystania z serwisu, który jest dostępny w internecie pod adresem www.maliturysci.pl.
2. Właścicielem i operatorem serwisu jest firma: MT Projekt, ul. Myśliwiecka 1D, 62-200 Gniezno, NIP 784-117-76-63, REGON 634342497.
3. Prawa autorskie serwisu www.maliturysci.pl zostały zastrzeżone dla www.maliturysci.pl.
4. Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że zostało to oznaczone inaczej.
5. Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów.
6. Zawartość serwisu www.maliturysci.pl jest wyłączną własnością operatora serwisu www.maliturysci.pl. Wszelkiego rodzaju używanie zgromadzonych w bazie danych do dalszej odsprzedaży bez zgody operatora serwisu www.maliturysci.pl stanowi naruszenie Kodeksu Karnego oraz ustawy o ochronie prawa autorskiego.
7. Kopiowanie i powielanie informacji możliwe jest po wyrażeniu pisemnej zgody przez operatora serwisu www.maliturysci.pl.

8. Zabrania się publikowania w komentarzach pod wpisami katalogowymi treści obrażającej kogokolwiek pochodzenie, wyznanie, płeć, rasę, stan zdrowia, czy orientację seksualną pod rygorem natychmiastowego usunięcia.
9. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.07.2010 r.
10. Uwagi, zapytania prosimy kierować na: MT Projekt, ul. Myśliwiecka 1D, 62-200 Gniezno, e-mail: kontakt@maliturysci.pl.

Innowacyjna Gospodarka