Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

O nas

Mali Turyści to portal skierowany do rodziców poszukujących ciekawych miejsc / imprez / wydarzeń w Polsce dla siebie i dla swoich pociech.

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie odbywa się pasjonujący turniej rycerski, piknik rodzinny, czy znaczące wydarzenie kulturalne. Informujemy na bieżąco o wszelkich imprezach dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Wychodzimy bowiem z założenia, że warto zaproponować czasem dziecku ambitniejszą formę rozrywki, jak koncert muzyki poważnej, wystawa w muzeum, czy też warsztaty artystyczne.

 

Angażujemy się w ważne wydarzenia turystyczne i rozrywkowe w całym kraju. Sprawowaliśmy m.in. patronat medialny nad takimi imprezami, jak Łódzka Wioska Historyczna, Oblężenie Malborka, Festyn Archeologiczny w Biskupinie, Jarmark Jagielloński w Lublinie, czy też Festiwal Słowian i Cystersów w Lądzie nad Wartą.

 

Na bieżąco współpracujemy z ponad setką instytucji w całym kraju (urzędy miast i gmin, ośrodki kultury, muzea, kina, teatry, opery) w celu zapewnienia naszym czytelnikom bieżących i aktualnych informacji na temat ich działalności. Liczba wspomnianych instytucji rośnie praktycznie z dnia na dzień, bowiem cały czas dynamicznie się rozwijamy.

Zapraszamy do współpracy!

Innowacyjna Gospodarka