Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Zapraszamy do współpracy!

Szukamy współpracowników, chcących zamieszczać porady w temacie turystyki pieszej i rowerowej, narciarstwa, turystyki górskiej, pływania.

Jeśli masz zacięcie dziennikarskie i chciałbyś publikować swoje teksty w niniejszym dziale, prosimy o kontakt!

Nasi eksperci

BERGA

BERGA

BERGA jest jedną z najprężniej działających firm na terenie Karpacza i Szklarskiej Poręby specjalizującą się w organizowaniu IMPREZ INTEGRACYJNYCH dla firm. Firma promuje szeroko rozumianą turystykę biznesową.

Zobacz porady
Biuro Żeglarskie "Błękitny Piotruś"

Biuro Żeglarskie "Błękitny Piotruś"

Już od dziewięciu lat całą naszą energię, entuzjazm i doświadczenie przeznaczamy na organizację żeglarskiego wypoczynku dla Was. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i nagrodzone konsumenckim znakiem jakości "Najlepsze w Polsce" kompleksowe usługi żeglarskie.
Nasza pełna oferta znajduje się na stronie: www.blekitnypiotrus.pl.
 

Zapraszamy! Wolne koje czekają!

Zobacz porady
Centrum Komunikacji Gordona

Centrum Komunikacji Gordona

Centrum Komunikacji Gordona jest firmą szkoleniową. Oferuje szkolenia i materiały służące poprawieniu efektywności i jakości relacji międzyludzkich tak, aby móc czerpać z nich więcej zadowolenia.
Nadrzędnym celem Centrum Komunikacji Gordona (CKG) jest popularyzowanie idei i metody dr Thomasa Gordona w Polsce i wprowadzanie programów o nią opartych poprzez szkolenie jak największej grupy rodziców, nauczycieli, dzieci/młodzieży i innych odbiorców oraz rozwijanie kadry profesjonalnych trenerów.
Ścisła współpraca z Gordon Training International (GTI) jedną z najbardziej znanych i renomowanych organizacji szkoleniowych na świecie, która zajmuje się relacjami międzyludzkimi daje Centrum możliwość czerpania z blisko 50-letniego dorobku intelektualnego i ogromnego doświadczenia trenerów międzynarodowych.
W lutym 2006 roku zostało zorganizowane pierwsze szkolenie trenerskie Trening Skutecznego Rodzica (TSR), które zapoczątkowało kursy dla rodziców i propagowanie metody Gordona nazywanej nieraz metodą bez przegranych w naszym kraju.

Zobacz porady
KOGIS.PL

KOGIS.PL

KOGIS.PL - internetowa baza miejsc dobrego wypoczynku, sprawdzony organizator kolonii i obozów dla dzieci oraz młodzieży. U nas znajdziesz największy wybór ofert wypoczynku rodzinnego od jednodniowych atrakcji do długich wczasów w Polsce i za granicą, baza kolonii i obozów wyłącznie renomowanych organizatorów, zielone i białe szkoły, wycieczki szkolne, narty z dziećmi.

Zobacz porady
Magdalena Biała-Boguszewska

Magdalena Biała-Boguszewska

Jestem mamą małego łobuziaka Franka. Jego przyjście na świat postawiło moje życie do góry nogami. Zawsze lubiliśmy z mężem podróżować i bałam się, że z dzieckiem to będzie niemożliwe. Myliłam się i to bardzo. Franek ma trzy lata i jeździ z nami w różne miejsca. Lubi podróże i lubi ludzi.

Skończyłam filozofię na Uniwersytecie Gdańskim, a potem podyplomowe dziennikarstwo. Piszę od zawsze, to znaczy odkąd nauczyłam posługiwać się piórem. Chciałam studiować polonistykę, ale mam dysleksje więc nie mogłam. To jednak nie zniechęciło mnie do pisania.

Chciałabym opowiedzieć wszystkim o moich podróżach z Frankiem. Jak fajnie można spędzić czas z małym odkrywcą, który uczy się poprzez kontakty z przyrodą i ludźmi, znacznie więcej niż z kolorowych książeczek.

Zobacz porady
Innowacyjna Gospodarka