Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Reklama

Poniżej prezentujemy warunki, na których moglibyście Państwo zawrzeć swoją ofertę wraz z cennikiem usług.

 

Wpis katalogowy

Wpis katalogowy, umieszczony na naszych łamach na czas nieokreślony (czyli do samego końca istnienia naszego portalu :) ) w jednej z kilkudziesięciu kategorii, kosztuje 50 zł. W ramach tej jednorazowej opłaty tworzymy samodzielnie (na podstawie przesłanych materiałów) wizytówkę reklamową, która charakteryzuje się następującymi cechami:
- brak limitu tekstu,
- brak limitu zamieszczonych zdjęć w galerii,
- brak limitu ilości odnośników do strony www Klienta (mogą to być również linki pozycjonujące google).

Na życzenie darmowo aktualizujemy również wpis katalogowy dowolną ilość razy w czasie jego prezentacji na naszych łamach.

 

Zorganizowanie konkursu

Konkurs trwa 3 miesiące, w ramach tegoż na życzenie sami:
- wymyślamy tematykę konkursu,
- poszukujemy patronów medialnych,
- intensywnie promujemy sponsora (darczyńcę nagród) na stronie głównej w aktualnościach (do 3 artykułów sponsorowanych tygodniowo) na stronie głównej portalu,
- robimy "szum medialny" rozsyłając informację do zaprzyjaźnionych/współpracujących serwisów.

Opłata za taką intensywną kampanię wynosi 450zł.


Jednorazowa emisja artykułu sponsorowanego

Artykuł prezentujemy na stronie głównej naszego portalu. Emisja - do dwóch tygodni, później na życzenie kasujemy go, bądź pozostawiamy w naszym archiwum. Tematyka: turystyka, dzieci, zdrowie, sport, zabawki, zakupy, gry, edukacja, hobby. Cena: 65zł. Oferujemy również samodzielne stworzenie artykułu, cena wraz z publikacją to 120 zł.
 

Scroller

Emisja dużego zdjęcia reklamowego na stronie głównej portalu (scroller) o rozmiarach 500x310px - 60zł na miesiąc, 300zł na pół roku, 600zł na rok.

 

TOP Baner

TOP Baner zamieszczony na samej górze naszej strony (przewujany rotacyjnie z innymi reklamami - do 6 grafik maksymalnie) - 70zł na miesiąc, 350zł na pół roku, 600zł na rok,

 

Rectangle

Baner o rozmiarze 470x65px położony na stronie głównej zaraz pod scrollerem i linkiem do propozycji weekendowych - 30zł na miesiąc, 160zł na pół roku, 280zł na rok.

 

Reklama w newsletterze

Wysłanie artykułu sponsorowanego via newsletter - 140zł (ponad 250 abonentów).


Wszystkie podane wyżej ceny cenami netto (wystawiamy faktury Vat)

Kim jesteśmy?
Maliturysci.pl to portal działający od bez mała 5 lat na niwie polskiego internetu. Codziennie informujemy o bieżących wydarzeniach w naszym kraju - współpracujemy bowiem z bez mała setką różnych instytucji kulturalnych, muzealnych i rozrywkowych w Polsce. Nasz czytelnik jest dobrze stargetowany, nieprzypadkowy - to głównie rodziny z dziećmi preferujący podróże i aktywny wypoczynek. Wg statystyk Google Analytics, każdego miesiąca odwiedza nas około 33 tys. unikalnych użytkowników.
 

W przypadku zainteresowania zamieszczeniem reklamy na łamach naszego portalu prosimy o kontakt mailowy: baranmaciej89(a)gmal.com (w miejsce  (a) wstaw @), bądź telefoniczny: 669-708-622.


WARTO NAM ZAUFAĆ

Innowacyjna Gospodarka