Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Wiosenny łapanie słońca z maluchem

 

Kiedy za oknem świeci pełne słońce, aż chce się łapać witaminę D i pospacerować po okolicznych terenach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na maluszka i rodziców. Nawet w niedużym parku można znaleźć miejsce na zielone trawie, w którym można usiąść, odpocząć i się zrelaksować. Wspólne zabawy z pewnością przypadną do gustu także maluchowi. Sprawdź, co warto zabrać na wyjście z dzieckiem!

 

Wyjście z noworodkiem

Pierwszy spacer po wyjściu ze szpitala to dla wielu rodziców wyjątkowe wydarzenie. Wiosną i jesienią, podczas pierwszych spacerów pomocy może być rożek. Pozwoli z łatwością przenieść maluszka, a także ułatwia mu zasypianie. W jego wnętrzu znajdują się dwie warstwy wypełnienia, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Dzięki temu, że jest wiązany z boku w każdej chwili możesz rozsunąć warstwy, kiedy mocnej zaświeci słońce. Postaw na model wykonany z wysokiej klasy bawełny. Wiele przepięknych wzorów do wyboru znajdziesz tutaj: https://www.lamillou.com/pl/rozki-niemowlece.

Piknik z niemowlakiem

Piknik z malutkim dzieckiem to spore wyzwanie, ale także przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie rzeczy, które usprawnią wyjście i ułatwią opiekę nad pociechą na świeżym powietrzu. Nie zapomnij o zwijanym kocu piknikowym! Zapewni odpowiednią izolację od podłoża i pozwoli maluchowi wygodnie usiąść i rozłożyć zabawki. W trakcie wyjścia przyda się również otulacz, którym możesz przykryć pociechę w trakcie drzemki lub osłonić ubranie w trakcie odbijania po jedzeniu. Wszystkie potrzebne akcesoria posegreguj w praktycznym plecaku lub dedykowanym organizerze do wózka. Niezbędne produkty znajdziesz tutaj: https://www.lamillou.com/pl/. Z powodzeniem zapakujesz pieluchy na zmianę, butelkę, termos, chusteczki nawilżane czy grzechotki.

Aktywny kilkulatek

Zajęcie czasu aktywnemu kilkulatkowi to spore wyzwanie. Na spacer warto zabrać ulubione zabawki. Dobrym pomysłem są również gry zręcznościowe lub układanki, którymi możecie bawić się wspólnie. Nie zapomnij o zabraniu picia i ulubionych przekąsek malucha. Kiedy znudzi się zabawą z pewnością będzie chciał zjeść coś dobrego. Możesz przygotować obrane owoce w pudełkach, lekkie snacki, na przykład wafelki ryżowe czy paluszki kukurydziane. Dobrym pomysłem będzie zabranie niewielkiej piłki lub baniek mydlanych. Starszym dzieciom z pewnością przypadnie do gustu kolorowanie czy czytanie książeczek.

Wspólny piknik czy spacer to doskonały pomysł na spędzenie czasu w rodzinnym gronie i złapanie promieni słońca. Warto zabrać potrzebne akcesoria i ruszyć w teren! Taka aktywność pozwala dotlenić organizm, wspiera budowanie naturalnej odporności, a kontakt z zielenią wycisza i uspokaja. Wprowadź takie wyjścia do Waszej rutyny!


Data dodania: 06.06.2023 - 11:06

Innowacyjna Gospodarka