Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Gdzie warto zjeść w Międzygórzu?

 

Niewielka wieś mieszcząca się w Kotlinie Kłodzkiej – Międzygórze. To niewielkie miasteczko co roku odwiedza tysiące turystów. Nie brakuje w nim zarówno pensjonatów, jak i restauracji. Sprawdź, gdzie warto zjeść w Międzygórzu!

 

Jakie dania zjesz w Międzygórzu?

Wybierając się na wycieczkę lub dłuższy wyjazd, nie sposób jest przejść obojętnie obok restauracji znajdujących się w danej lokalizacji! Zastanawiasz się, jakie dania zjesz w Międzygórzu? Wybór jest szeroki. To zarówno kuchnia regionalna, jak i domowa. W restauracjach nie brakuje różnorodnych sałatek, deserów, ani obiadów. W większości miejsc dostępne są również dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

Co więcej, w Międzygórzu nie brakuje również restauracji, które umożliwiają zorganizowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń. Mowa tu o bankietach, konferencjach, urodzinach, stypach, czy wszelkich spotkaniach biznesowych. Jeśli poszukujesz niebanalnej lokalizacji na zorganizowanie wydarzenia, Międzygórze może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo obiad czy kolację można połączyć z kreatywnym spędzaniem czasu na zewnątrz.

Restauracje w Międzygórzu

W Międzygórzu dostępnych jest sporo restauracji – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Jednym z popularniejszych miejsc jest restauracja w Międzygórzu Słoneczna Willa. Oferuje śniadania, kolacje, przystawki, dania główne, jak i desery. Nie brakuje również napojów – ciepłych i zimnych. Na karcie z menu zauważyć można także dania stworzone z myślą o najmłodszych.

 

Dodatkowym atutem tego miejsca jest kominek z częścią wypoczynkową, a także kącik zabaw dla dzieci. Taras widokowy pozwala nacieszyć się wszechobecną naturą i pięknymi widokami, jakie oferuje. Drink-bar przypadnie do gustu osobom, które chcą nie tylko się zrelaksować, ale również napić dobrego alkoholu.

 

Karta dań obejmuje wiele ciekawych pozycji, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Wystrój restauracji jest elegancki i przyjemny dla oka. Co ciekawe, Słoneczna Willa to nie tylko restauracja. Mieści się ona na parterze, z kolei na piętrze – jest pensjonat. Dysponuje 22 pokojami urządzonymi w wysokim standardzie. To miejsce odpowiednie zarówno dla par, jak i rodzin. Zwierzęta są mile widziane!

 

Atutem Słonecznej Willi jest atrakcyjna lokalizacja. Pensjonat zlokalizowany jest w dolinach rzek Wilczki i Bogoryi. To spokojne i ciche miejsce przypadnie do gustu również miłośnikom sportów zimowych. W pobliżu znajduje się bowiem resort Czarna Góra i trasy do narciarstwa biegowego.

 


Data dodania: 05.05.2022 - 09:50

Innowacyjna Gospodarka