Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Poczuj smak kolonii żeglarskiej na Mazurach!


 

Marzysz o tym, aby choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć wolność? Pasjonuje Cię odkrywanie nowych miejsc lub pragniesz, aby Twoja pociecha dopiero zgłębiła tajemnice żeglarstwa w praktyce? Pragniesz, aby Twoje dziecko przeżyło przygodę swojego życia i poznało nowych przyjaciół, a także spędziło miło czas podczas pięknego lata? Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zaproponuj mu wakacje, o jakich nie zapomni. Kolonie żeglarskie w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich pod opieką doświadczonych pasjonatów żeglarstwa ze Szkoły Żeglarstwa PuntoVita to szansa na niezapomniane wspomnienia dla Twojego dziecka na całe życie.

 

Kolonie i obozy żeglarskie dla dzieci

 

 

Kolonie żeglarskie dla dzieci organizowane na Mazurach to doskonała szansa na rozpoczęcie swojej własnej przygody z żeglarstwem. Dzięki niej Twoje dziecko odkryje w sobie nową pasję i chęć regularnego poznawania otaczającego świata, która w przyszłości może stać się jego własnym sposobem na życie. Ponadto udział w kolonii żeglarskiej sprzyja poszerzaniu horyzontów. Z tego właśnie powodu warto pozwolić dziecku uchwycić wiatr w żagle już w dzieciństwie, aby przekonać się czy złapie prawdziwego, żeglarskiego bakcyla po zakończonej kolonii na Mazurach z załogą PuntoVita.

Dlaczego warto wybrać kolonie na Mazurach?

 

 

Przede wszystkim kolonie i obozy żeglarskie na Mazurach organizowane przez doświadczonych pasjonatów żeglarstwa, którzy stanowią wyszkoloną i starannie dobraną załogę PuntoVita należącą do Instruktorów Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Ponadto pracownicy PuntoVita wyróżniają się niezwykłym podejściem do dzieci w różnym wieku ze względu na doświadczenie pedagogiczne i żeglarskie. Podczas kolonii Twoje dziecko nie będzie się nudzić, ponieważ ciekawe historie opowiadane na łajbie przez naszych instruktorów z pewnością go zaciekawią, a szanty zmotywują do wspólnego śpiewu przy ognisku i zapewnią wspaniałą zabawę podczas aktywnego wypoczynku. Więcej szczegółówhttp://puntovita.pl/kolonie-zeglarskie/

Sposób na wakacje dla każdego

Kolonie na Mazurach dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym niezależnie od wieku. Jeśli masz ochotę przeżyć rodzinną przygodę lub chcesz wysłać swoje dziecko na pierwsze, samodzielne i bezpieczne wakacje to kolonia żeglarska pod okiem kadry PuntoVita to świetny pomysł wart Twojej uwagi. Ponadto to doskonała szkoła żeglarstwa w praktyce dla każdego, kto chce łączyć naukę o żeglarstwie i świetnie się bawić. Letnie kolonie na Mazurach nie mają przed nimi tajemnic, gdyż organizowane od kilku lat z dbałością o każdy szczegół i z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem klientów spragnionych wrażeń.

Niezapomniane przeżycia dla każdej rodziny 

Jeśli interesuje Cię wakacyjna kolonia żeglarska pod opieką doświadczonej załogi i pełnych pasji instruktorów żeglarstwa - skorzystaj z oferty PuntoVita. Wybierz dogodny dla siebie termin rejsu i przygotuj się do wakacyjnego urlopu dokładnie tak, jak lubisz. Pozwól sobie i swojej rodzinie na chwilę wakacyjnego wytchnienia i spędź z bliskimi chwile jedyne w swoim rodzaju! Niech będzie to niezapomniana, wspólna przygoda Waszego życia, a rejsy jachtem po Mazurach pozostawią po sobie niedosyt, ciekawość i wiele miłych wspomnień, do których nieustannie będziecie powracać w myślach.


Data dodania: 17.01.2017 - 11:50

Innowacyjna Gospodarka