Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

PRZEDWIOŚNIE w 30. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

W minioną sobotę, 14 marca o godzinie 19.00 na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże odbyła się premiera PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego w reżyserii Natalii Korczakowskiej z Piotrem Biedroniem w roli Cezarego Baryki.
Na kolejne spektakle Teatr Wybrzeże zaprasza 17, 18, 19 marca oraz 22, 23, 24 i 25 kwietnia.
Więcej o spektaklu na stronie

 

                                                      Teatr Wybrzeże zaprasza również na 30. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony PRZEDWIOŚNIU Stefana Żeromskiego. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 marca o godzinie 22.00 na Dużej Scenie. Weźmie w nim udział reżyserka Natalia Korczakowska i zespół aktorski. Wstęp wolny.

Celem Dyskusyjnego Klubu Teatralnego jest stworzenie miejsca otwartej dyskusji pomiędzy publicznością, twórcami i współtwórcami spektaklu. Twórcy chcą nie tylko stworzyć widzom możliwość skonfrontowania swoich wrażeń i rozmowy o przedstawieniu, ale także sprowokować do podjęcia szerszej, wychodzącej poza ramy teatru dyskusji. Wszyscy uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Teatralnego otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu 2 biletów w cenie 15 na spektakle grane w nadchodzącym miesiącu. Osoby, które zbiorą minimum 5 kuponów otrzymają pod koniec sezonu Kartę Przyjaciela Teatru upoważniającą do rabatu przy zakupie biletów w ciągu całego sezonu 2015/2016.

Więcej informacji na stronie: www.teatrwybrzeze.pl


Data dodania: 16.03.2015 - 12:08

Dotyczy wpisu: "Przedwiośnie" w Teatrze Wybrzeże

Innowacyjna Gospodarka