Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

"Chwyć komórę, nakręć kulturę!" - nowa wystawa w Muzeum Śląskim

Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na wystawę "Chwyć komórę, nakręć kulturę!".

Otwarcie wystawy: 5.03.2015, godz. 18.00

Ekspozycja czynna: 6.03–26.04. 2015
Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. T. Dobrowolskiego 1

 

                                              Wystawa jest podsumowaniem projektu Chwyć komórę, nakręć kulturę!, realizowanego przez Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie we współpracy z Muzeum Śląskim dzięki dotacji Fundacji Orange. W ramach projektu trójki uczestników z różnych pokoleń (dzieckorodzic – senior) brały udział w warsztatach plastycznych, filmowych i lekcjach muzealnych. Na wystawie można zobaczyć obrazy powstałe w trakcie zajęć plastycznych. Każde z dzieł jest próbą poszukiwania własnej opowieści o Górnym Śląsku, tradycji i tożsamości. Międzypokoleniowe grupy stworzyły barwną i niejednokrotnie zabawną wizję regionu, wykraczającą poza stereotypowe postrzeganie Górnego Śląska.

Więcej na stronie: www.muzeumslaskie.pl


Data dodania: 05.03.2015 - 13:41

Dotyczy wpisu: "Chwyć komórę, nakręć kulturę!" - wystawa w Muzeum Śląskim

Innowacyjna Gospodarka