Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Baranki Dzieciom w Kinie Pod Baranami - edycja Wiosna 2015

Kino Pod Baranami w Krakowie, wraz z pierwszymi, nieśmiałymi promieniami wiosennego słońca, zaprasza najmłodszych widzów na kolejną odsłonę poranków filmowych dla dzieci. W marcowe i kwietniowe niedzielne przedpołudnia mali kinomani będą mogli nie tylko wybrać się w odwiedziny do pogodnego, dobrze znanego świata swoich ulubionych filmowych bohaterów, ale i wyruszyć w pełną niespodzianek podróż w odległe zakątki globu. Ahoj, przygodo!

 

                                      Organizatorzy przybliżą maluchom najpiękniejsze klasyczne polskie filmy animowane. Na ekranie pojawią się m.in. Reksio, Bolek i Lolek, Kot Filemon czy Nasz dziadzio. Obok tradycyjnych filmów w programie nie zabraknie nowszych produkcji, które odwołują się do najlepszych wzorców rodzimej kinematografii dla dzieci. Najmłodsi widzowie poznają życie mieszkańców Kolorowej łąki i nauczą się z jeszcze większą uwagą obserwować i poznawać świat za sprawą nowych odcinków serialu o niesfornej Florce. Przy okazji 15. Tygodnia Kina Hiszpańskiego oraz 10. Festiwalu Filmów Afrykańskich AfryKamera Kino Pod Baranami zaprosi maluchy na wyprawę do skąpanej w słońcu Hiszpanii i egzotycznej, tropikalnej Afryki.

Po każdym seansie filmowym dzieci będą miały możliwość poznawania swoich talentów i umiejętności oraz rozwijania wyobraźni podczas zajęć artystycznych. Warsztaty odwołują się do tematyki obejrzanych wcześniej bajek, a prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę animatorów oraz zaprzyjaźnionych artystów. W wiosennej edycji cyklu maluchy wezmą udział m.in. w zajęciach plastycznych i muzycznych oraz zabawach ruchowo-rozwojowych z Famigą.

Ponadto wizyta w Kinie Pod Baranami stwarza niepowtarzalną okazję do poznania kina „od kuchni”, czyli zwiedzenia kabiny operatorskiej i odkrycia tajemnicy mechanizmu ruchomych obrazów.

Na uczestników poranków filmowych dla rodzin czekają również upominki ufundowane przez partnerów, a także zniżki w kawiarniach przyjaznych dzieciom: Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) oraz Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15).

BILETY: tylko 10

Więcej informacji na www.kinopodbaranami.pl


Data dodania: 27.02.2015 - 18:21

Dotyczy wpisu: Baranki Dzieciom w Kinie Pod Baranami - edycja Wiosna 2015

Innowacyjna Gospodarka