Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Odkryj tajemnicę żywiołów… w Multimedialnym Muzeum na Klifie!

Dawno, dawno temu był sobie Neptun i Zielenica… a może tu i teraz?
Muzeum na Klifie to miejsce, w którym czas nie gra roli, tu ożywają legendy. Multimedialna „Opowieść Neptuna”, makiety wybrzeża klifowego i globu, mapy i hologramy to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje jeden z najnowocześniejszych obiektów edukacyjno-rozrywkowych na Zachodniopomorskim Wybrzeżu.

 

                                     W salach, za pomocą najnowocześniejszych narzędzi multimedialnych, przedstawiono historię kościoła w Trzęsaczu, kolejne etapy walki z żywiołem, lokalne legendy oraz wiele ciekawostek geograficznych.

Muzeum na Klifie w Trzęsaczu kieruje swoją ofertę do wszystkich bez względu na wiek. To ciekawy pomysł na wspólne spędzenie wolnych chwildzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii można efektywnie połączyć rozrywkę z nauką. Wizyta w Muzeum to niezwykła podróż w czasie oddziałująca na wszystkie zmysłyspotkanie z historią regionu i przede wszystkim niebanalna lekcja wyobraźni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z pewnością zapadnie Wam w pamięć na długi czas!

 

                                                         Multimedialne Muzeum na Klifie położone jest na trasie wycieczek zmierzających po największych nadmorskich atrakcjach Pomorza  Zachodniego, między Kołobrzegiem a Świnoujściem. Jego lokalizacja w sercu Trzęsacza tuż przy ruinach kościoła z XIV wieku i zaledwie kilkaset metrów od stacji kolejki wąskotorowej sprawia, że Muzeum idealnie nadaje się  na obowiązkowy punkt programu każdej wycieczki po Pomorzu Zachodnim.

Twórcy muzeum gorąco zachęcają do przeżycia multimedialnej przygody na urokliwym Wybrzeżu Rewalskim!

Więcej na stronie: www.muzeumtrzesacz.pl.


Data dodania: 07.07.2014 - 12:02

Dotyczy wpisu: Multimedialne Muzeum na Klifie

Innowacyjna Gospodarka