Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Konkurs Zamkowe Legendy

Mali Turyści wspierają Zamkowe Legendy!

Przed nami wakacje, czas odpoczynku, podróży.
Gdy podczas wakacyjnych wojaży natkniecie się na zamki, postarajcie się aby Wasze dzieci zapamiętały legendy z nimi związane. Mogą się przydać już po wakacjach gdy ruszy konkurs Zamkowe Legendy, którego Mali Turyści zostają partnerem.

 

                                                     Organizatorzy tego konkursu w ciekawy sposób chcą pokazać wartość pracy zespołowej wśród uczniów szkół podstawowych. Konkurs gdzie dzieciaki będą miały za zadanie opisać oraz zilustrować legendę związana z dowolnie wybranym zamkiem. Nagrodą w konkursie będzie 3 dniowa wycieczka dla Całej klasy na Szlak Orlich Gniazd.
Na właśnie nagrodę zbierają organizatorzy przez serwis PolakPotrafi.pl - polakpotrafi.pl/projekt/zamkowe-legendy

Wspomóżmy ich już teraz przed wakacjami drobną kwotą na przykład 5 PLN, kwota której braku w portfelu bardzo nie odczujemy a może przyczynić się do zebrania środków na realizację tego konkursu.


Data dodania: 26.06.2014 - 18:02

Innowacyjna Gospodarka