Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAmberia - willa dla rodzin

Adres: ul. Kuracyjna 47 Jastrzębia Góra

Województwo: pomorskie

Telefon: 880 527 267

E-mail: recepcja@amberia.pl

Strona www: www.amberia.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Amberia - Willa dla rodzin

 
Nasz dom to miejsce bardzo przyjazne rodzinom. U nas dzieci się nie nudzą ! :)
Willa Amberia (działająca od 2006 roku), to posesja o powierzchni ponad 1500 m2, położona w nowej, bardzo cichej i spokojnej części Jastrzębiej Góry (wschodniej), w odległości około 500 m od morza oraz 300 m od lasu- w sąsiedztwie zielonych terenów idealnych do spacerów z dziećmi i wycieczek rowerowych.
 
Nasi Goście to wyłącznie rodziny z dziećmi, więc wychodząc na przeciw Ich oczekiwaniom i potrzebom, cały czas ulepszamy naszą ofertę, tak aby rodzice wraz ze swoimi pociechami wypoczywali w bezstresowej atmosferze i dogodnych warunkach. Dzieci mają towarzyszy do zabawy, nawiązują nowe znajomości, a rodzice mogą złapać trochę oddechu :)
 
Dbamy o to, aby pobyt dzieci w naszym domu, był dla nich bezpieczny. Wszystkie balustrady i barierki mają wysokość minimum 110 cm, uniemożliwiając wychylenie się dziecka. Natomiast odległość pomiędzy poszczególnymi elemantami barierek wynosi maksymalnie 12 cm, tak aby maluch nie wcisnął pomiędzy nie główki.
 

UDOGODNIENIA DLA DZIECI:

Dysponujemy dużym (ok. 500m2), ogrodzonym, słonecznym placem zabaw- czynnym od kwietnia do końca września (a jeśli pogoda pozwoli, to dłużej). Znajdują się tu bezpieczne drewniane i plastikowe zabawki ogrodowe- zjeżdżalnie w kilku wielkościach, mała ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica, bujaczki, jeździki, rowerki oraz ogromna trampolina o średnicy ponad 4m. Poza tym plac zabaw cały czas się "rozrasta".  Posesja jest ogrodzona, a plac zabaw dodatkowo oddzielony płotkiem od reszty podwórka.    
Oprócz sprzętów, które w większości są przeznaczone dla dzieci w wieku + 3 lata, od wiosny 2014 roku dla maluszków dostępny będzie "podwórkowy KĄCIK MALUCHA"- wydzielona, ogrodzona część placu zabaw, z bezpiecznymi zabawkami dostosowanymi do wieku małych dzieci. Kącik będzie zamykany od zewnątrz- dzieci nie będą miały możliwości samodzielnego wyjścia z jego terenu.
 
Wewnątrz domu znajduje się bawialnia dla dzieci w wieku + 3 lata - o powierzchni 50 m2. To tutaj toczy się życie podczas niepogody, wieczorami oraz w chłodniejsze pozawakacyjne dni :) Tu znajdują się zjeżdżalnie, bujaki, jeździki, książeczki, pluszaki, zabawki, klocki, tv z dvd + bajki, itp. W 2013 roku udostępniliśmy nową atrakcję- dwupoziomową konstrukcję zabawową o powierzchni ponad 17m2 na jednym poziomie :) Bawialnia sąsiaduje z "bawialnią dla dorosłych" - czyli pokojem z bilardem; STREFĄ MALUCHA oraz małą siłownią.
STREFA MALUCHA to pomieszczenie w którym maluchy wraz z opiekunami znajdą ciszę i spokój, ponieważ tylko oni będą mieli dostęp do tego miejsca. Strefa Malucha powstała w 2014 roku.
 
Posiadamy rowery z fotelikami dla dzieci , trzy przyczepki- riksze (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu dwójki dzieci (każda) oraz mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki, pontony oraz wszystkie wielkogabatytowe przedmioty.   
 
Raz w tygodniu, popołudniu, malujemy dziecięce buzie, używając atestowanych farb przeznaczonych do tego celu :)
 
Wyjeżdżając na wakacje z małym dzieckiem, nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy, z których możesz bezpłatnie korzystać na miejscu. Udostępniamy między innymi:
ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE
WANIENKI
KRZESEŁKA DO KARMIENIA
NOCNICZKI
PODNÓŻKI DO UMYWALKI
WÓZKI- SPACERÓWKI
NOSIDEŁKA
ELEKTRONICZNE NIANIE
ZABEZPIECZENIA GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH
NACZYNIA DLA DZIECI
 
Spędzając urlop u nas, w ramach ceny pobytu, możecie swobodnie korzystać z udogodnień: w pełni wyposażona kuchnia, parking, mała siłownia, internet WI-FI, miejsce na grill i ognisko. Można też zagrać w bilard oraz skorzystać z pralki automatycznej.
 
Oferujemy pokoje 1-4 osobowe, w każdym z nich znajdują się m.in.: łazienka, lodówka, tv, czajnik, balkon.
 
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: www.amberia.pl.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka