Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaZatorland - Parki Rozrywki

Adres: ul. Parkowa 7 Zator

Województwo: małopolskie

Telefon: 667 979 220, 601 858 851

E-mail: info@zatorland.pl

Strona www: www.zatorland.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Czy jest możliwe aby w jednym miejscu zobaczyć dinozaury, biedronkę ludzkich rozmiarów, wejść do konia trojańskiego i spotkać się ze Św. Mikołajem? Teraz tak.

W Zatorze, który słynie  z największego  w Polsce  Parku  Ruchomych Dinozaurów powstał kompleks, w skład którego wchodzą jeszcze cztery  inne obiekty- Park Owadów, Park Mitologii, Park Bajek i Wodnych Stworzeń oraz w sezonie zimowym, Park Św. Mikołaja.

DINOZATORLAND
Park Ruchomych Dinozaurów  to skarbnica wiedzy dla młodych, ciekawych świata paleontologów. Podczas  spaceru  ścieżką  edukacyjną  można poczuć się jak w prehistorycznym świecie i przenieść się o 150 mln. lat wstecz. W parku zobaczycie ponad  100  dinozaurów  w skali  1:1. Większość  z nich   jest   ruchoma i wydaje   odgłosy.  

PARK MITOLOGII
Otwarty w maju 2012r. Park Mitologii na wodzie to przedsięwzięcie zlokalizowane za zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Ruchomych Dinozaurów. Zapraszamy na niezwykły rejs łodzią, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej. Gwarantujemy, że wrażenia jakich Państwo doświadczą i wiedza zdobyta w taki sposób, na długo pozostaną w pamięci.


PARK BAJEK I WODNYCH STWORZEŃ
Zapraszamy przedszkola i szkoły na lekcje ichtiologii. Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów..
Z Parkiem Stworzeń Wodnych sąsiaduje Park Bajek, gdzie na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami  i wiele innych.

PARK OWADÓW
Czy widzieliście kiedyś mrówkę ludzkich rozmiarów? Teraz to możliwe. Niewiele możemy powiedzieć o spotykanych na żywo owadach. Ze względu na ich mikroskopijną wielkość, umyka nam wiele szczegółów ich budowy. Dociekliwych zapraszamy do naszego Parku Owadów, gdzie zobaczyć można 16 gigantycznych figur, a wśród nich także te ruchome.

LUNAPARK

Lunapark to centrum rozrywki w naszym kompleksie. Niesamowite atrakcje, czekają na miłośników  wrażeń, a wśród nich:
- kino 5D Extreme,
- interaktywne show 3D,
- autoskuter,
- kolejka Wesoły Pociąg
- symulator "Bonanza"
- LODOWISKO CAŁOROCZNE!!!
I wiele innych...

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Parki czynne sezonowo. Od kwietnia do pierwszych tygodni listopada można odwiedzać  Park Dinozaurów oraz Park Owadów, od maja Park Mitologii oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń. Gdy nadchodzi zima, zapraszamy do Parku  Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Szkoły oraz przedszkola mogą skorzystać ze specjalnych programów zwiedzania wraz z atrakcjami.

W maju 2012  magazyn Viva opublikował ranking 5 najlepszych lunaparków europejskich. PEPSI DINOZATORLAND znalazł się w tym rankingu pośród parków takich jak Disneyland pod Paryżem, Legoland w Dani, Efteling w Holandii oraz Tibidabo w Hiszpani.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka