Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaSENSEI Centrum Przygody

Adres: ul. Myśliwska 1A Żuławka

Województwo: pomorskie

Telefon: 606 704 438

E-mail: marketing@sensei.gda.pl

Strona www: www.sensei.gda.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Organizacja aktywnych form wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest jedną z dwóch gałęzi działalności SENSEI. 

Sensei - Centrum Przygody oferuje zarówno zajęcia dla szkół, przedszkoli jak i imprezy integracyjne dla firm oraz ofertę indywidualną. Wyspecjalizowany zespół korzysta z szerokiej bazy atrakcji, aby dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Młodzież szkolną zapraszamy na biwaki, wycieczki, szkoły przetrwania do naszej bazy w Żuławce (20km od Gdańska) oraz innych sprawdzonych miejsc. Firmom zaś oferujemy szereg programów realizowanych w naszej bazie oraz na terenie całej Polski. Współpracujemy ze starannie wybranymi obiektami o różnym standardzie, także możemy spełnić niemal każde oczekiwania.

Zlecenia realizujemy kompleksowo: od organizacji miejsca, po transport, nagłośnienie, obsługę fotograficznąfilmową. Nasz zespół to trenerzy, instruktorzy, animatorzy, pedagodzy, aktorzy, ratownicy WOPR. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych imprez - zawsze jednak realizowane z pasjązaangażowaniem.

SENSEI Centrum Przygody to sprawdzony partner na rynku aktywnej rozrywki, autorskie programyświetny zespół fachowców.

 

Baza Żuławka

Zapraszamy do odwiedzenia naszej bazy w malowniczej miejscowości Żuławka. Zaledwie 20km od Gdańska jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego, wśród lasów i zieleni pól mieści się miejsce imprez organizowanych przez Sensei Centrum Przygody.

 

W Bazie Żuławka organizujemy:

·         Imprezy dla firm

·         Aktywne wycieczki dla szkół i przedszkoli

·         Urodziny w plenerze

·         Kuligi

 

Dysponujemy wieloma atrakcjami, a wśród nich:

·         Sprzęt do paintball

·         Quady

·         Strzelnice

·         Profesjonalny ring bokserski

·         Chatę Trapera oraz teren do gier i zabaw

·         Miejsce ogniskowe

 

Prowadzimy również szkółki sztuk walki w trójmiejskich szkołach. Uczymy brazylijskiego jiu-jitsu, aikido, krav magi, boksu, samoobrony dla pań.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka