Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Narciarskie "Master-Ski"

Adres: ul. Pułaskiego 11a Tylicz

Województwo: małopolskie

Telefon: 504 239 397

E-mail: bartekmiejski@gmail.com

Strona www: master-ski.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Szkółka narciarska "BARTEK"

Zapewniamy Państwu pełen asortyment szkoleń z zakresu nauki i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. W skład kadry instruktorskiej wchodzą wykwalifikowani instruktorzy.

 

Nieważne ile masz lat, jeśli chcesz nauczyć się jeździć - musisz nas odwiedzić!

 

Bardzo chętnie udzielamy lekcji indywidualnych i grupowych. Dostosowujemy się do poziomu umiejętności podopiecznych, aby efektywnie doskonalić ich technikę jazdy.

 

Naszą pasją jest sprawiać, aby każdy kto nas odwiedzi,  mógł czerpać z narciarstwa moc satysfakcji i niezapomnianych wrażeń.

 

Szkolenia indywidualne

- Dla wszystkich poziomów zaawansowania narciarstwa i snowboardu.
- Dla wszystkich grup wiekowych.
- Zapewniamy odpowiednią opiekę w szkoleniu dzieci.
- Organizujemy zawody, imprezy narciarskie.

 

Dzieci:
Rozpoczynamy szkolenie dla dzieci w wieku od 3-4 lat. Stok narciarski Master-ski posiada idealne warunki do rozpoczęcia nauki. Na miejscu dysponujemy wypożyczalnią sprzętu sportowego. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwoszybkie postępy w nauczaniu.

 

Dorośli:
Oferta szkoleniowa dla dorosłych obejmuje zarówno nauczanie początkowe, jak i doskonalenie techniki jazdy na nartach.  W zależności od stopnia zaawansowania, realizujemy ścieżki dydaktyczneróżnym zakresie trudności.

 

Szkolenie rodzinne

Szkolenie rodzinne obejmuje pakiety nauczania dla całej rodziny. Zwracamy uwagę na prostą formę nauczania, bezpieczeństwoodpowiedni stopień trudności ćwiczeń. Uczymy właściwego zachowania na trasach zjazdowych. Wszystko pod kątem późniejszych rodzinnych wyjazdów w "bezpieczne góry".

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka