Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaKrzysztof Petek - Zaklęcie dla Golema. Praga

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

KRZYSZTOF PETEK
ZAKLĘCIE DLA GOLEMA. PRAGA
WYDAWNICTWO DOOKOŁA ŚWIATA

Praga jest miastem bajkowym. Nie ucierpiała podczas drugiej wojny światowej, zachowując wszystkie zabytki wznoszone przez kolejne pokolenia od wczesnego średniowiecza po wiek dwudziesty. Zamek hradczański budzi zachwyt, Złota Uliczka, przy której mieszkali alchemicy- zaciekawienie, katedra świętego Wita, budowana przez sześćset lat- wręcz onieśmiela… I tam, na zamkowe dziedzińce, w wąskie uliczki, na wysokie schody, most Karola oraz do Labiryntu Luster, autor zaprasza żądnych przygód czytelników..


Po weekendzie spędzonym z 10-letnim Dominikiem i jego młodszymi siostrami w Pradze, mali odkrywcy dowiedzą się czy udało się odnaleźć legendarnego Golema, który zniknął ze strychu Synagogi Staronowej, czy istnieje uniwersalny sposób na wydostanie się z Labiryntu Luster, kim był hrabia Cagliostro, co to trdelniki oraz wielu, wielu innych rzeczy...


To książka dla ciekawych świata młodych podróżników, którzy nie boją się przygód i wyzwań oraz dla wszystkich miłośników Czech, Pragi, zabawnych sytuacji i równie zabawnych dialogów.

 

Książka do nabycia w promocyjnej cenie na stronie www.dookolaswiata.net.

Format: 145x205 mm
Stron: 184
Oprawa: twarda
Wiek: 9+
 

Innowacyjna Gospodarka