Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPałac Lubostroń

Adres: Lubostroń

Województwo: kujawsko - pomorskie

Telefon: 52 384 46 23

E-mail: palac@palac-lubostron.pl

Strona www: www.palac-lubostron.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

 

Pałac w Lubostroniu jest jedną z najpiękniejszych pereł klasycyzmu w Polsce. Malowniczo umiejscowiony zabytkowy zespół budynków pałacowych już od pierwszej wizyty nie zostanie obojętny odwiedzającym. 40 ha park angielski jest świątynią naturalnej przyrody gdzie można wypocząć od zgiełku miasta i dać się pochłonąć pięknu tego miejsca. Słowa na portyku pałacu "SIBI AMICITIAE ET POSTERIS" (Sobie, przyjaciołom i potomnym) doskonale ukazują charakter tego miejsca, które kiedyś służyło za ostoję patriotyzmu i myśli narodowej - do dzisiaj kultywuje swe tradycje i jest otwarte dla każdego gościa. Pałac w Lubostroniu polecał w swych listach do brata sam Adam Mickiewicz. Tu wychował się poeta Stefan Garczyński, a stałym bywalcem klasycystycznego pałacu był Józef Wybicki.W murach budynku, którego pokojach gościnnych można zatrzymać się bez przeszkód, otrzymując swój własny klucz do pałacu lub w zabytkowym angielskim parku czuć nadal atmosferę narodowej dumy, przepychu i tajemniczości.

Kompleks hotelowy oferuje swoim gościom 52 miejsca noclegowe w 18 pokojach dwuosobowych z łazienkami i 2 pokojach trzyosobowych. Poza tym do dyspozycji gości 3 apartamenty usytuowane w głównym pałacu, w domku w parku oraz w tzw. starym pałacu.

Apartament dwuosobowy - 300 doba .
Pokój w Oficynie(dwuosobowy) - 150 doba.

W cenę noclegów wliczone jest śniadanie serwowane w godz. 7.30 do 10.00 w salach restauracyjnych lub na życzenie gości w apartamencie,czy pokoju.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka