Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaZamek Ryn

Adres: Plac Wolności 2 Ryn

Województwo: warmińsko - mazurskie

Telefon: 87 429 70 00

E-mail: hotel@zamekryn.pl

Strona www: www.zamekryn.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Legenda

Animatorzy Basen Kuligi Noclegi Organizacja grilla Organizacja ogniska Ośrodek przygotowany dla dzieci niepełnosprawnych Parking Plac zabaw dla dzieci Platność kartą Przewijak dla niemowlaka Punkt gastronomiczny Ratownik Sala zabaw dla dzieci Toalety Wypożyczalnia sprzętu sportowego Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Opis

Hotel ZAMEK RYN****  to krzyżacki Zamek zaadaptowany na Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe. Wznosi się nad miasteczkiem Rynmalowniczo położonym na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Ołów i Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Jest wiele wspaniałych hoteli. Jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak niepowtarzalną atmosferę, jaką można znaleźć w Hotelu ZAMEK RYN****.

 

Pokoje w Hotelu ZAMEK RYN **** usytuowane w czterech skrzydłach zabytkowej budowli, noszących historyczne nazwy:

  • Komturskie
  • Rycerskie
  • Myśliwskie
  • Więzienne

 

Hotel oferuje  167  pokoi (1- i 2- osobowe pokoje oraz apartamenty, nawiązujące wystrojem do architektury zamku). Część z nich (19 pokoi) znajduje się w Willi Pod Zamkiemklasycystycznej kamienicy, usytuowanej u stóp Zamku oraz 8 pokoi w Gościńcu Ryński Młyn (w tym 4 pokoje z możliwością złączenia na 2 pokoje Typu Studio).

 

Posiadamy pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy wstęp do wszystkich pomieszczeń Hotelu dla osób z psem-przewodnikiem.

 

W Zamku obowiązuje zakaz palenia papierosów, z wyjątkiem wydzielonych miejsc.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka