Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPensjonat Reymontówka***

Adres: ul. Nędzy-Kubińca 170 Kościelisko

Województwo: małopolskie

Telefon: 18 207 01 81, 18 207 05 84

E-mail: reymontowka@mipro.pl

Strona www: reymontowka.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Legenda

Animatorzy Kuligi Noclegi Organizacja grilla Organizacja ogniska Parking Plac zabaw dla dzieci Platność kartą Przewijak dla niemowlaka Punkt gastronomiczny Sala zabaw dla dzieci Toalety Wypożyczalnia sprzętu sportowego Zniżki rodzinne za bilety

Opis

Obiekt powstał w 2007 roku wg najlepszych lokalnych wzorców architektonicznych, łącząc klasyczny zakopiański styl z najnowszymi trendami i technikami budowlanymi.

Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz będziecie Państwo czuli ducha góralszczyzny, jednak w nienachalnej i zaktualizowanej jego odsłonie. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o zapewnianiu komfortu i bezpieczeństwa Gości. Rozwiązania designerskie z kolei gwarantują satysfakcję estetyczną oraz spokój ducha. Idealne usytuowanie, wystarczająco daleko od zgiełku cywilizacji, na szlaku z Gubałówki do Czerwonych Wierchów a i logistycznie blisko jej sercaKrupówek (4,5km) usatysfakcjonuje każdego chcącego odwiedzić Tatry.

Reymontówka***  jest wręcz idealne usytuowana. Z jednej strony wystarczająco daleko od zgiełku cywilizacji, na szlaku z Gubałówki do Czerwonych Wierchów, a z drugiej, logistycznie blisko komercyjnego  serca PodhalaKrupówek (4,5km). Dokładnie na wysokości 1000 m n.p.m.

Mimo, nasz adres wskazuje, powinniśmy się znajdować  przy głównej ulicy, to tak naprawdę (patrz mapka obok) jesteśmy oddaleni od niej o 120 m. Będąc ostatnim obiektem przy bocznej uliczce prowadzącej wprost na nasz parking. W związku z tym, posiadamy sąsiedztwo tyko z dwóch stron, nic nam nie zakłóca ciszy, spokoju i możliwości kontemplacji wspaniałej panoramy Tatr Zachodnich ( od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów, Bystre na Słowacji, aż po Kominiarski Wierch). Szum smreków i potoku będących naszym trzecim sąsiadem, buduje niepowtarzalną atmosferę w ogrodzie a także znakomicie ukoi do snu.


Aby umilić czas spędzany w Reymontówce*** przez mniejszych Gości oddajemy do Ich dyspozycji:
1) Bawialnię;
2) Konsolę do gier X-box z 50” telewizorem;
3) Piłkarzyki;
4) Plac zabaw;
5) Mini recepcję;
6) W wybranych terminach animacje.

 

Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy szereg elementów wyposażenia Pensjonatu.
1)  Wysokie krzesła w restauracji i do pokoi;
2) Komplet naczyń i sztućców plastikowych oraz śliniaki w restauracji i do pokoi;
3) Wanienki, nocniki, podesty łazienkowe, zabezpieczania kontaktów, lampki nocne, nianie elektryczne, nawilżacze powietrza, pogrzewacze do pokoi;
4) Łóżeczka turystyczne z materacykami i pościelą antyalergiczną do pokoi;
5) Sanki, „jabłuszka”, mini nartki, rowerki, nosidełka, wózki, sprzęt sportowy na zewnątrz.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka