Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDinopark w Szklarskiej Porębie

Adres: ul. Muzealna 7 Szklarska Poręba

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 666 077 885

E-mail: grupy@dinopark.com.pl

Strona www: www.dinopark.com.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Parki dinozaurów wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu -  jest ich coraz więcej i znajdują się w różnych regionach Polski. Ktoś powie “kicz”- może i tak, ale na pewno fajnie można się w nich zrelaksować i oderwać od problemów życia codziennego.

Będąc w Szklarskiej Porębie lub w jej okolicy warto odwiedzić Dinopark powstały w 2010 roku w Szklarskiej Porębie Średniej (ul. Muzealna 7).
Z centrum Szklarskiej Poręby można za 5 dojechać do niego specjalnym busikiem.
 

                                                               Dinopark ma powierzchnię 10 ha, a ścieżka edukacyjna z makietami ok. 70 dinozaurów - długość 1 km. Znajdują się tu rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które rozmieszczone zostały wśród skał i wzgórz na terenie olbrzymiego lasu. Każdy z tych prehistorycznych gadów wygląda jak żywyjedne spokojnie obrywają liście z najwyższych gałęzi w lesie, niektóre szykują się do skoku po zdobycz, inne wyglądają tak, że osoby o słabych nerwach wolą im się nie przyglądać.
 

                                                Oprócz ścieżki edukacyjnej z makietami dinozaurów na odwiedzających ten park czekają jeszcze inne atrakcje jak np: kino 5D, dwupoziomowy plac zabaw, piaskownica “małych odkrywców”, kolejka Flinstonów, park linowy “Małpi Gaj”, dinoshop, restauracja oraz cafe, więc z pewnością nie można się tam nudzić :)
 

                                          Cennik:
bilet normalny - 20 , ulgowy - 16,
też bilety rodzinne i grupowe, a dzieci do 1m wzrostu mają wstęp gratis.
 

                                                                Ten park to idealne połączenie edukacji, rekreacji i odpoczynku - polecam go, zwłaszcza rodzinom z dziećmi spędzającym wakacje w tej okolicy :)
Tekst i zdjęcia: Katarzyna Nowak
Więcej na stronie: pieknoistnieje.maliturysci.pl


 

Źródło informacji:
www.dinopark.com.pl

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka