Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Paderewskiego Tarnów - Kąśna Dolna

Adres: Kąśna Dolna 17 Kąśna Dolna

Województwo: małopolskie

Telefon: 14 621 09 21 (Biuro Koncertowe w Tarnowie), 14 651 02 08

E-mail: centrum@paderewski.tarnow.pl

Strona www: www.paderewski.tarnow.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Dworek w Kąśnej Dolnej jest jedyną zachowaną na świecie posiadłością I. J. Paderewskiego, wybitnego polskiego pianisty, kompozytora, patrioty. Wygląd i wyposażenie wnętrz przywołują czasy kiedy zamieszkiwał tu artysta. W salach znajdują się liczne pamiątki po Paderewskim, które przybliżą zwiedzającym życie i twórczość Mistrza.
 


W dworku organizowane są koncerty, kursy mistrzowskie, warsztaty muzyczne, kursy interpretacji, klasy mistrzowskie, do dyspozycji artystów jest znakomity fortepian FAZIOLI - dar prof. URSA RUCHTIEGO ze Szwajcarii.
 


Istnieje możliwość wynajmu sal w dworze oraz Letniej Sali Koncertowej (konferencje, przyjęcia, wesela, komunie etc.)

Noclegi w Domu Pracy Twórczej w odbudowanej oficynie dworu – 22 miejsca noclegowe o wysokim standardzie, w pokojach 1, 2 i 3 osobowych.

Do dyspozycji gości: parking, kuchnia z wyposażeniem, jadalnia, salonik, taras, miejsce na grill i ognisko, TV, Internet, mile widziane zwierzęta.
 

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka