Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaHotel "Senator"

Adres: ul. Wyzwolenia 35 Dźwirzyno

Województwo: zachodniopomorskie

Telefon: 94 35 49 500

E-mail: senator@hotelsenator.pl

Strona www: www.hotelsenator.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Hotel Senator znajduje się  w popularnej miejscowości wypoczynkowej Dźwirzyno, zaledwie 10 km od Kołobrzegu. Położony jest bezpośrednio nad morzem, w samym środku sosnowego lasu. Obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, nastawiony na pobyty rodzin z dziećmi (certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”), osób lubiących aktywny wypoczynek oraz grup konferencyjnych. Do dyspozycji Gości 123 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty.

 

 

Do głównych atrakcji Hotelu należą:

Latem zaprasza czysta, szeroka, piaszczysta plaża, pełen jodu mikroklimat oraz zielone otoczenie. W trakcie wakacji funkcjonuje zorganizowana plaża z basenami i atrakcjami dla dzieci, wypożyczalnia leżaków i rowerów - obok Hotelu przebiegają leśne ścieżki rowerowe.

 

Dwie hotelowe restauracje oferujące menu kuchni międzynarodowej.

 

Kompleks basenowy - oferuje basen z 3 torami pływackimi, zjeżdżalnie, urządzenia do masażu wodnego, parasole wodne, jacuzzi, Świat Saun oraz wydzielone miejsca zabaw dla dzieci. Prowadzone również zajęcia z nurkowania dla dzieci i dorosłychmożliwe jest zdobycie wszystkich certyfikatów nurkowania.

 

Centrum SPA&Wellness oferuje kriokomorę, masaże, magneto-, elektro- i laseroterapię. Dla urody mamy szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetyki ciała i twarzy.

 

Hotel Senator umożliwia uprawianie wielu dyscyplin sportowych. O kondycję zadbać można wklubie fitness, w przestronnej siłowni. Dodatkową rozrywkę zapewnią: 6-torowy bowling, bilard, sauna (poza sezonem czynna od 16.00-22.00), letnie kino w klimatyzowanej sali na 147 osób, pawilon grillowy na 200 osób, Lobby bar oraz Klub Senator. Oprócz stałych atrakcji dla gości przygotowany jest również program animacyjny.

 

Hotel Senator oferuje 4 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne z możliwością tłumaczeń symultanicznych. Specjalizujemy się w obsłudze ruchu biznesowego, dla którego przeznaczone jest w pełni profesjonalne, dorównujące światowym standardom zaplecze konferencyjne. Pomagamy również przy organizacji uroczystości dla grup.

 

Spędzone tu chwile pozwolą na odzyskanie utraconej energii, zdobycie pięknych wspomnień, przeprowadzenie udanych spotkań.

 

Wybrana oferta hotelu Senator:

Boże Narodzenie w hotelu Senator: www.hotelsenator.pl/boze_narodzenie_nad_morzem

Sylwester First Minute: www.hotelsenator.pl/sylwester_viva_las_vegas

Ferie Pełne Atrakcji: www.hotelsenator.pl/ferie_pelne_atrakcji

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka