Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAkademia Kusznierewicza

Adres: ul. Merliniego 9 Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: 22 844 77 99

E-mail: info@akademiakusznierewicza.pl

Strona www: www.akademiakusznierewicza.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Akademia Kusznierewicza powstała w 2012 roku zarówno dla tych, którzy kochają żeglarstwo, jak i tych, którzy dopiero chcą poznać jego smak. Jej pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Mateusz Kusznierewiczpolski żeglarz regatowy, wielokrotny mistrz świata i Europy, złoty i brązowy medalista olimpijski, niekwestionowany autorytet w dziedzinie żeglarstwa oraz inicjator i ambasador wielu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Akademia Kusznierewicza to - ludzie z pasją, wysokiej klasy specjaliści, instruktorzy, trenerzy, posiadających wieloletnie doświadczenie, umiejętności pedagogiczne i przede wszystkim radość dzielenia się.
Pod ich opieką i czujnym okiem Adepci wyruszą w rejs lub wystartują w regatach na najnowocześniejszych, komfortowych i bezpiecznych jachtach stanowiących flotę Akademii.
Podczas obozów dla dzieci i młodzieży dbają zarówno o formę fizyczną dzieci, jak i przygotowanie psychiczne do czekających je wyzwań.

Więcej informacji na stronie: www.akademiakusznierewicza.pl

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka