Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaM. Howard, C. Stimpson - Zarazki

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Zarazki

 

MARTIN HOWARD , COLIN STIMPSON

 

wydawnictwo: Wydawnictwo Debit

ilość stron: 36

format: 27x27 cm

rok wydania: 2010

cena: 22zł

 

Jest to książka (jak się pewnie domyślacie) o zarazkach :)

Malutki zarazek Boluś, wcale nie chce zarażać wielkoluda, który ciągle zapomina myć rąk po wizycie w toalecie. jednak wstrętna królowa Bakteria, szykuje się na wojnę z przeciwciałami i koniecznie chce aby wielkolud się rozchorował

"Do boju hej, do boju!

Nie myłeś rąk kowboju?

Poważny błąd się bierze stąd,

dla Ciebie pech, a dla nas śmiech.

Jesteś bez szans brudasku,

gdy walczy armia zarazków"

Jednak Mały Boluś nie ma zamiaru słuchać okropnej królowej i pomaga przeciwciałom w pokonaniu armii zarazków. Przy okazji spotyka śliczną Elunie z Królewskiego Elitarnego Szwadronu ochrony Wielkoluda i zakochuje się w niej. W zamian za pomoc w zwycięstwie, król Przeciwciałus pozwala Bolusiowi na zamieszkanie między nimi :)

Ta książka jest świetna :) Taka oryginalna... W fajny, zabawny sposób przekonuje dziecko, aby myło rączki po każdej wizycie w toalecie, a na dodatek dostarczy nam na pewno wiele śmiechu :)

Od razu na początku naszą uwagę przyciąga kolor okładki i "dziura" w niej :) Po zajrzeniu do środka zobaczymy fajną, śmieszną czcionkę różnej wielkości co jest naprawdę ciekawe i dodaje książce atrakcyjności :)

Następnie wspomnieć muszę o ilustracjach... Jak sami widzicie są one bardzo ładne, kolorowe. Te zarazki i przeciwciała są niezwykle sympatyczne :)

Zarówno mi jak i mojemu synkowi książka ta niezwykle się spodobała :)

Dziękuję WYDAWNICTWU DEBIT za otrzymany egzemplarz recenzencki :)


Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka