Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAgnieszka Frączek - Ja już potrafię! O sukcesie na sedesie

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Ja już potrafię! O sukcesie na sedesie

 

AGNIESZKA FRĄCZEK

 

wydawnictwo: Wydawnictwo Debit

ilość stron: 16

format: 24x25 cm

rok wydania: 2008

cena: 25,50

 

My naukę mamy już za sobą a mimo to książeczka została powitana bardzo entuzjastycznie.Może to za sprawą rewelacyjnego wierszyka a może gadżetu w postaci sedesu, który po naciśnięciu guziczka wydaje dźwięk spuszczanej wody? Trudno powiedzieć. Ale prawdą jest, że moja Ala świetnie się przy niej bawi.

Ja już potrafię to książeczka, która została wyróżniona przez magazyn dla rodziców "Mam dziecko" jako super produkt 2008. I bardzo słusznie. Bo jak wiadomo, nasze maluchy najlepiej uczą się wszystkiego poprzez zabawę. Zatem czytanie wierszyka sprawia, że dziecko utrwala sobie najważniejsze informacje związane z właśnie czynnością czyli z korzystaniem z toalety.

Autorka w bardzo zabawny sposób poruszyła wszystkie istotne elementy związane z tym tematem. Począwszy od używania papieru toaletowego czy spuszczania wody, poprzez zwrócenie uwagi malucha na fakt, że sedes jest sprzętem z którego korzystają wszyscy domownicy zatem może się zdarzyć, że po prostu trzeba będzie troszkę zaczekać. A na umyciu rak oraz zakazie zabawy w sedesie skończywszy.

Ta książeczka to naprawdę fantastyczny pomysł. Maluchy słuchając tekstu świetnie się bawią i utrwalają sobie pewne zachowania, które chcielibyśmy by sobie przyswoiły.

Oprócz tego książeczka jest pięknie i zabawnie ozdobiona licznymi ilustracjami. A pomysł z sedesem umieszczonym w książce, który należy w odpowiednim momencie nacisnąć, by "spuścić wodę" to magnes na maluchy. Kusi je, by ciągle sięgać po lekturę.

Już potrafię jest zatem nie tylko rozrywką, ale również nauka przez zabawę. To fajny przewodnik, gdy rodzice pragną nauczyć maluchy , by zrezygnowały z nocnika. Choć nie tylko. Bo moje dziecko już od dawna korzysta z sedesu, a od książki i tak nie można jej oderwać :)

 

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od WYDAWNICTWA DEBIT, serdecznie dziękuję :)


Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka