Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaJoanna Wójcicka - Abecadło

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Abecadło

 

JOANNA WÓJCICKA

 

wydawnictwo: Książkowe prezenty

ilość stron: 40

format: 20x20 cm

rok wydania: 2012

cena: 109

 

Kolejna bardzo ciekawa książeczka, która jest zarówno fajna lekturą dla maluchów jak i rewelacyjną pamiątką. Tym razem w środku znajdziemy mnóstwo ciekawych wierszyków na każdą literkę w alfabecie. A bohaterami tych rymowanek zwierzątka.

Abecadło to już druga propozycja książeczki spersonalizowanej czyli takiej, która jest przygotowywana specjalnie dla nas. Odwiedzając stronę http://www.ksiazkoweprezenty.com/ksiazki-spersonalizowane/dla-dzieci.html mamy możliwość dostosowania tej lektury specjalnie do naszych potrzeb Poprzez dodawanie zdjęć i wpisanie własnej dedykacji sprawiamy, że książeczka, którą otrzymamy będzie wyjątkowa. Jedyna w swoim rodzaju.

Jak już wspomniałyśmy, wydawnictwo umożliwia nam dostosować pewne elementy do swoich potrzeb. Dzięki temu na okładce pojawia się zdjęcie naszego dziecka, a w tytule jego imię. Już te dwa szczegóły powodują, że książka jest wyjątkowa. A zaraz po jej otwarciu znajdziemy kolejną fotografię naszego dziecka i dedykacje. A dalej to już tylko mnóstwo ciekawych i wesołych wierszyków. W niektóre z nich wplecione jest imię naszego brzdąca. I na końcu znów dwa zdjęcia naszego dziecka.

Według nas ta książeczka jest również bardzo ciekawa. Tak jak w tych, o których już kiedyś wspominałyśmy (Przygody Alicji, Przygody Nikodema) zachwycała niezwykle ciekawa i fajnie dopasowana treść książki, tak tu ogromnym plusem jest pomysłowość i szata graficzna. Kartki bardzo dobrej jakości, a każda strona jest niezwykle kolorowa. Piękne i wesołe ilustracje ubarwiają treść książki i sprawiają, że jest jeszcze piękniejsza.

Według nas taka pamiątka to dobra inwestycja. Waszym maluchom na pewno bardzo się spodoba. Alicja i Nikodem zachwyceni!!

Dziękujemy wydawnictwu KSIĄŻKOWE PREZENTY za możliwość zrecenzowania tych ślicznych książeczek :)

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Marta Trzcińska (Marta mama Nikusia)

Innowacyjna Gospodarka