Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaRenata Piątkowska - Opowiadania z piaskownicy

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Opowiadania z piaskownicy

 

RENATA PIĄTKOWSKA

 

wydawnictwo: BIS

ilość stron: 124

format: 19,5x19,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 24

 

Już kiedyś pisałam o przygodach Tomka opisując książkę pod tytułem "Opowiadania dla przedszkolaków". Przyznam szczerze, że byłam książką zachwycona i po prostu musiałam przeczytać kolejną. Nie miałam żadnych wątpliwości, że będzie świetna. Czytałam już bardzo dużo książek Renaty Piątkowskiej i nigdy się nie zawiodłam. Wszystkie były fantastyczne.

Seria z małym Tomkiem w roli głównej wyjątkowo podbiła moje serce. Historie w niej zawarte ciekawe i pisane tak prostym językiem, że nie ma mowy by dziecko nie słuchało ich jak zaczarowane. Bo u nas tak właśnie jest. Moja Alicja zna już te książki doskonale. Czytałyśmy je już wielokrotnie i nigdy nam się nie nudzą. Wręcz przeciwnie - wciąż nam mało.

Tomek bowiem przeżywa mnóstwo ciekawych przygód. To chłopiec bardzo ciekawy świata, a wszystkie jego spostrzeżenia  sprawiają, że płaczemy ze śmiechu. Na przykład gdy Tomek porównywał mamę do osy lub gdy tata chłopca miał chore korzonkiŚmiałyśmy się w głos i ponownie tatuś wraz z babcią podsłuchiwali, gdy czytałam te historie mojemu dziecku :)

Ta książeczka to zbiór wydarzeń, które mogłyby się przydarzyć każdemu dziecku. Może właśnie dlatego nasze maluchy z takim zainteresowaniem ich słuchają. Poza tym, jak już wcześniej pisałam, jest w nich mnóstwo humoru i zabawnych sytuacji. Tomka po prostu nie da się nie lubić. Ten chłopiec bardzo szybko podbił serca całej naszej rodzinki, a książki z jego przygodami są w ciągłym użytku.

Muszę jeszcze dodać, że oprócz fantastycznej treści, książka ma również mnóstwo wesołych ilustracji, które moja Alicja lubi oglądać podczas czytania. Są kolorowe i równie "proste" jak treść książki. Zupełnie jakby były rysowane przez Tomka.

U nas seria z Tomkiem to ulubiona lektura całej rodziny. Polecam gorąco!

Za tę fantastyczna książeczkę dziękujemy wydawnictwu BIS :)

 

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

 

Innowacyjna Gospodarka