Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPietruszka i Murzyn - Jak narysować Ewę?

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Jak narysować Ewę?

PIETRUSZKA I MURZYN

 

wydawnictwo: Czuły Barbarzyńca

ilość stron: 24

format: 21x21 cm

rok wydania: 2011

cena: 12,50

 

 

W tym przypadku roześmiałam się jeszcze głośniej. Adam, o którym pisałam, był śmieszny, ale Ewa  wygląda po prostu kapitalnie!

 

Od razu zerknęłam do środka z wielką ciekawością. I znów komentarze ptaszka Gwarka mnie rozbroiły :) To taki fajny przeszkadzacz w całej tej książeczce. Tym czasem żyrafka Grażynka konsekwentnie prowadzi nas krok po kroku poprzez poszczególne etapy rysunku

 

Teraz nie miałam już żadnych wątpliwości, że książeczka spodoba się Alicji. Miałam tylko dylemat co powiedzą panie w przedszkolu, gdy moje dziecko zacznie tak szczegółowo rysować wszystkie panie na swoich rysunkach. Bo trzeba przyznać, że Ewa z książki jest dość "bogato obdarzona". :P Ale cóż, nic co ludzkie nie jest nam obce!

 

Alicja chętnie zabrała się do rysowania, a śmiechu przy tym było co nie miara! Moje dziecko ściśle trzymało się poleceń a postać Ewy wyszła jej nawet ciekawie.

 

Te książeczki naprawdę fajne. Instrukcja jest dokładna i pokazana w prosty sposób. Jeśli tematyka komuś nie odpowiada, to z tej serii jest jeszcze sporo innych pozycji, gdzie nasza zaprzyjaźniona żyrafka uczy rysować. Choć według mnie zarówno Adam jak i Ewa rewelacyjni i gorąco te książeczki wszystkim polecam!

 

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od wydawnictwa CZUŁY BARBARZYŃCA, za co pięknie dziękuję :)

 

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka