Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAgnieszka Frączek - Mały lew w wielkiej dżungli

Ocena: 5/5 (głosów: 1)

Twoja ocena:

Opis

Mały lew w wielkiej dżungli

 

FRĄCZEK AGNIESZKA

 

wydawnictwo: Debit

ilość stron:12

format: 22,5x27,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 24,10

 

 

To już ostatnia rozkładanka z serii książeczek z ruchomymi obrazkami jaka wpadła mi w ręce. I choć pewnie wielu z Was zarzuci mi, że się powtarzam, nie jestem w stanie znaleźć w nich żadnego minusa.

Te książki bardzo kolorowe, wesołe i ciekawe. Moje dziecko zakochało się w nich bez pamięci. A że format mają duży to tym bardziej podobają się maluchom.

Tym razem wierszyk opowiada o tym, że każdy kiedyś był bardzo mały i zupełnie inaczej postrzegał otaczający nas świat. To co teraz jest dla nas czymś zupełnie naturalnym, kiedyś było dziwne a nawet przerażające. Autorka, by nam to uzmysłowić wykorzystała przykład lwa, który choć obecnie jest potężnym królem zwierząt kiedyś był małym lwiątkiem w ogromnej dżungli. Teraz jest postrachem wszystkich dokoła, a dawniej był przerażony słysząc np. szum drzew. Mimo to, takie maluchy niezwykle ciekawe świata.

Uważam, że ponownie autorka mistrzowska ujęła ten temat w prostym i wesołym wierszyku dla maluchów. Po raz kolejny chyle czoła.

Przyznam się, że to ulubiona część mojej Ali. Choć trudno to ocenić, bo tak naprawdę to wszystkie trzy są w ciągłym obiegu i moje dziecko najchętniej nie wypuszczałby ich z rąk. Lecz w tej części we wszystkich ilustracjach jest jakiś ruchomy element dzięki, którym mała bez przerwy ją przegląda.

Tak czy inaczej książeczki są super i wszystkim je polecam.

 

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od wydawnictwa DEBIT, dziękuję :)

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka