Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAgnieszka Frączek - Dobrze mieć kolegów

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Dobrze mieć kolegów

AGNIESZKA FRĄCZEK

 

wydawnictwo: Debit

ilość stron:12

format: 22,5x27,5 cm

rok wydania: 2011

cena: 24,10

 

Ostatnio pisałam o ślicznej książeczce z ruchomymi obrazkami  pt. „Jak pies z kotem”. Jeśli ta lektura spodobała się Wam i Waszym smykom to koniecznie sięgniecie po kolejną!

Tym razem bohaterem jest mały piesek i jego przyjaciele - wiejskie zwierzęta. I tu po raz kolejny muszę pochwalić talent pisarski Agnieszki Frączek, gdyż wierszyk zawarty w książce jest naprawdę super. Prosty, wesoły, zrozumiały, ciekawy. Idealny do książeczki dla maluchów.

Ta rozkładanka jest równie barwna jak , ta którą polecałam, poprzednio. Przepiękne, trójwymiarowe ilustracje przyciągają małego czytelnika, że aż trudno oderwać go od lektury. Moje dziecko pokochało świnki taplające się w błotku. Co chwilkę otwiera książeczkę właśnie na tej stronie, a poruszając delikatnie jedną z kartek widzimy jak jeden z prosiaczków wesoło tarza się w kąpieli błotnej.

Książeczka więc żyje. Niektóre z ilustracji tylko odstają inne poruszają się wraz z poruszaniem kartki. To ogromna zaleta tej książeczki i atrakcja dla malucha.

Zatem gorąco polecam lekturę wszystkim mamom i ich pociechom. Ciekawa treść, ulubieni bohaterowie małych dzieci i wesołe, kolorowe, ruszające się ilustracje. Czego chcieć więcej!

Książeczkę otrzymałam od wydawnictwa DEBIT, dziękuję :)

Anna Radziach (Ania mama Alicji)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com

Innowacyjna Gospodarka