Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaJ. Langreuter, S. Neuendorf - Kapitan Sharky i wyspa skazańców

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Kapitan Sharky i wyspa skazańców

JUTTA LANGREUTER , SILVIO NEUENDORF

wydawnictwo: Mamika
ilość stron: 28
format: 23x30 cm
rok wydania: 2009
cena: 25,90


Jest to trzecia część trylogii o Kapitanie Sharky'm. Dotychczas ukazały się: "Kapitan Sharky i tajemnicza wyspa" oraz "Kapitan Sharky i morski potwór". Niestety nie mieliśmy jeszcze przyjemności czytać poprzednich części, ale jeśli trafią w nasze ręce to na pewno o nich napiszę, bo warto :)
Kapitan Sharky to bardzo odważny, mały pirat. Wraz ze swoim najlepszym właśnie przygotowywali się do wyruszenia w rejs, jednak Michałek musiał na moment wrócić na ląd. W tym momencie zły pirat - Stary Bill porwał Małego Michałka...
Kapitan Sharky wraz ze swoją załogą - szczurem Maksem, żółwiem Tuptusiem oraz papugą postanowili odbić przyjaciela z łap złego pirata... Wyruszają więc w pogoń. Jakie było ich zdziwienie kiedy spotkali opustoszały trójmasztowiec oraz przestraszonego Billa.
Okazało się, że on też został napadnięty, a jego załoga oraz Michałek zostali pojmani... Czy mały kapitan Sharky odnajdzie przyjaciela? Koniecznie musicie przeczytać :)

Świetne opowiadanie, idealne dla małych chłopców, choć pewnie i dziewczynki z ogromną chęcią posłuchają o dzielnym piracie i jego przygodach :)

Książka ta trafiła do nas w tym samym czasie co fajny statek piracki, który Nikuś dostał od wujka i cioci. Nawet figurka pirata jest bardzo podobna do Starego Billa ;) Na prawdę super zgrało się to nam w czasie :) Mały rewelacyjnie bawi się w piratów (on jest oczywiście małym Sharky'm :) Opowiadanie to jest bardzo ciekawe, książka niesamowicie kolorowa, a ilustracje znakomite :) Jestem pewna, ze spodoba się ona każdemu dziecku, bo któż nie lubi piratów :P ?

Dziękuję wydawnictwu MAMIKA za możliwość zrecenzowania tej książeczki :)


Mata Trzcińska (Marta mama Nikusia)

Więcej na: ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com


 

Innowacyjna Gospodarka