Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAqua Centrum Kościerzyna

Adres: ul. Hallera 2 Kościerzyna

Województwo: pomorskie

Telefon: 58 680 25 90

E-mail: sekretariat@basen-koscierzyna.pl

Strona www: www.basen-koscierzyna.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Znajdujący się na Kaszubach obiekt sportowo-rekreacyjny jest doskonałym miejscem  na spędzenie wolnego czasuPosiada bogatą ofertę zarówno dla tych, którzy chcą zadbać o swoja kondycję fizyczną, jak i psychiczną.

 


Kompleks posiada trzy basenysportowy, rekreacyjny oraz do nurkowania. Ponadto oferta Aqua Centrum zawiera cztery sauny (dwie suche i dwie parowe), w tym pokój relaksacyjny i jacuzzi. Można również skorzystać z dwóch sal do ćwiczeń. Pierwsza z nich przeznaczona jest do ćwiczeń aerobowych, zaś druga jest typową siłownią przeznaczoną do ćwiczeń fizycznych.


W Centrum znajduje się także studio odnowy biologicznej, gdzie można skorzystać z wielu zabiegów pielęgnacyjnych, porady specjalistów (dot. fizykoterapii, rehabilitacji, profilaktyki wad postawy dzieci i młodzieży, modelingu, dbania o ciało oraz dietetyki).


Obiekt dysponuje sklepem sportowym, restauracją oraz barem. To wspaniałe miejsce na relaks dla całej rodziny i wypoczynek, cieszące się dobrą opinią wśród korzystających z parku wodnego.Tekst: Monika Zdrojewska


Źródło zdjęcia: www.basen-koscierzyna.pl

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka