Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Dziecięcej Aktywności Skakanka

Adres: ul. Wyki 11A Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: 784 044 677, 784 044 678

E-mail: kfremi@skakanka.com.pl

Strona www: www.skakanka.com.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Centrum Dziecięcej Aktywności SKAKANKA to firma stworzona specjalnie z myślą o dzieciach i dla dzieci.


ORGANIZACJA PRZYJĘĆ DLA DZIECI

Profesjonalnie organizujemy przyjęcia dla naszych Małych Przyjaciół. Posiadamy szeroki wybór scenariuszy oraz atrakcji dodatkowych. Nasi animatorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi co sprawia, że każde przyjęcie jest niezapomnianym przeżyciem dla maluchów. Organizujemy przyjęcia w domach, wynajętych salach oraz w naszej siedzibie.
Tel. 784 044 678

KLUBIK SKAKANKI

Klub Malucha Skakanki to przyjazne środowisko dla rozwoju Państwa Pociechy, zapewniamy zabawę i naukę w bezpiecznej i twórczej atmosferze. Zapewniamy opiekę dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Grupa liczy maksymalnie szesnaścioro dzieci. Nasza placówka zapewnia opiekę dzieciom w godzinach od 7:00 do 18:00. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka do godziny 19:00. Zajęcia w Centrum Dziecięcej Aktywności prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Edukacja w Centrum Dziecięcej Aktywności to także zajęcia dodatkowe, które wychodzą naprzeciw zainteresowaniom naszych Małych Przyjaciół.

Pobyt w naszym Klubie Malucha to niezapomniana przygoda!


Klubik Skakanki mieści się na warszawskim Bemowie, ul. Wyki 11A, tel. 784 044 677.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka