Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Zabaw Dziecięcych GIBON

Adres: ul. Dobrego Pasterza 126 Kraków

Województwo: małopolskie

Telefon: 12 616 31 54

E-mail: biuro@gibon.com.pl

Strona www: www.gibon.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Centrum Zabaw Dziecięcych "Gibon" przeznaczone jest dla dzieci od 1 do 10 roku życia.


Atrakcje dla najmłodszych:
Maluszki do lat 4 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb. Kącik malucha to ponad 100 m2, na których oprócz zabawek edukacyjnych i sprzętów zabawowych znajduje się kawiarenka dla rodziców oraz osobna klimatyzacja.

Atrakcje dla dzieci od 5 do 10 roku życia:
Starsze dzieci na 200 m2 powierzchni zabawowej pośród labiryntów, ścian wspinaczkowych, tajemnych korytarzy, basenu i komnaty z piłkami, zjeżdżalni, ruchomych kładek, maglownic, pochylni do wspinaczki, worków bokserskich i strażackich i wielu innych atrakcji mogą w bezpieczny sposób aktywnie spędzić czas. Istnieje również możliwość zorganizowania urodzin, imienin czy innego ważnego wydarzenia w życiu dziecka w jednej z naszych 4 bajkowych salek:
Kucykolandii, Morskiej, Dżungli i Scooby-Doo.
Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej dzieci można pozostawić w Centrum pod opieką wesołych i opiekuńczych animatorów.

Atrakcje dla grup zorganizowanych:
Zapraszamy szkoły, przedszkola i inne grupy zorganizowane do uczestnictwa w szalonych zabawach w Krainie Indian, Kowbojów, wraz z Piratami, Księżniczkami i Czarodziejami.
Na wszystkie grupy czekają atrakcyjne ceny i pakiety promocyjne.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka