Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPlac Zabaw Zozolandia

Adres: ul. Targowa 5 Wodzisław Śląski

Województwo: śląskie

Telefon: 32 454 70 80

E-mail: biuro@zozolandia.pl

Strona www: www.zozolandia.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 2)

Twoja ocena:

Opis

Zozolandia to punkt pilotażowy wewnętrznego placu zabaw dla dzieci pod marką Zozole, po otwarciu którego powstaną kolejne punkty własne i franczyzowe.


Całoroczne, nowoczesne centrum zabaw ruchowo - sprawnościowych, w którym Twoja pociecha na trzech poziomach znajdzie wiele wspaniałych atrakcji, a wśród nich:

* basen z 50 tys. piłeczek,
* zjeżdżalnie,
* tory przeszkód,
* labirynty,
* wyjątkowy dmuchaniec do skakania i zjeżdżania
* oraz wiele innych.

Zozolandia to świat przeznaczony dla wszystkich dzieci, które chcą poznać rzeczywisty świat Zozoli. Nieograniczona swoboda pozwala się wykazać nawet wyjątkowo energicznym dzieciom. Maluchy też znajdą coś dla siebie. Posiadamy specjalny kącik zabaw dla maluszków, pełen zabawek, które bawią i uczą oraz zapewnią nawet najmniejszym pociechom radość, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć w kawiarence, skorzystać z Internetu, przeczytać prasę czy oglądać TV.
Zozolandia czynna jest codziennie w godzinach 9.00 do 20.00.

Innowacyjna Gospodarka