Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaMusical Babies

Adres: Rybnickie Centrum Kultury, ul. Saint Vallier 1 Rybnik

Województwo: śląskie

Telefon: 502 301 195, 603 333 975

E-mail: info@kidsacademy.pl

Strona www: www.kidsacademy.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

MUSICAL BABIES to muzyka, taniec, ruch i zabawa! A wszystko po to, aby w przyjemny, miły, serdeczny i łagodny sposób nauczyć naszych milusińskich języka angielskiego.


Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest przyszłość naszych Dzieci i ich sukcesy od najwcześniejszych chwil życia, kiedy ich umysł jest tak bardzo otwarty, chłonny, ciekaw świata i wiedzy.

Naszym celem było stworzenie przyjaznego Dzieciom miejsca, w którym poprzez wszechstronny rozwój uczyć się będą języka obcego. W tym wieku narządy mowy są jeszcze wyjątkowo podatne - "plastyczne", dzięki temu Dzieci z łatwością potrafią naśladować wymowę każdego języka, co nam dorosłym często sprawia już poważne problemy.

Zajęcia językowe prowadzone są w oparciu o program autorstwa pani Anny Rattenbury, a odbywają się w 8-10 osobowych, czterech grupach wiekowych dla dzieci 6 miesięcy - 5 lat.
Zajęcia dla grupy I trwają 30 minut, dla pozostałych 40 minut. Po zajęciach dzieci mają jeszcze okazję do krótkiej zabawy z zabawkami i instrumentami (20 min) przy muzyce, a opiekunowie do pogawędki.

Uczestnicy zajęć otrzymują materiały MUSICAL BABIES tj. książeczkę zawierającą teksty wszystkich piosenek i rymowanek używanych podczas zajęć oraz płytę CD z nagraniami niektórych piosenek.

Na naszych zajęciach dbamy o stworzenie serdecznego zabawnego klimatu. Tematyka zajęć jest ściśle związana ze światem Dziecka: domem, rodziną, zabawą, przyjaciółmi i zwierzętami. Poprzez starannie dobrane ćwiczenia, piosenki, grę na instrumentach, zabawy, wierszyki, rymowanki nasze zajęcia są ciekawe i zróżnicowane.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Innowacyjna Gospodarka