Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Edukacyjno-Rozrywkowe Hop-Siup

Adres: ul. Wejchertów 20 Tychy

Województwo: śląskie

Telefon: 32 780 62 35

E-mail: biuro@hopsiup.pl

Strona www: www.hopsiup.pl

Ocena: 5/5 (głosów: 4)

Twoja ocena:

Opis

Hop-Siup - Jedyne na Śląsku kompleksowe centrum rozrywkowo-edukacyjne dla dzieci. U nas Twoje dziecko nie tylko ma do dyspozycji duży wewnętrzny plac zabaw o powierzchni 350 m2, ściankę wspinaczkową o wysokości 5 metrów przygotowaną już dla dzieci od 2-3 lat oraz salki urodzinowe. Kolejną atrakcją w naszym Centrum to ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW o powierzchni prawie 150 m2.


Czy marzyłeś(- łaś) kiedyś o tym by komfortowo spędzić czas podczas oczekiwania na to aż Twoje dziecko się wyszaleje. Nawet sobie nie wyobrażasz jak można u nas ten czas wykorzystać. Komputery z dostępem do Internetu, bezprzewodowy Internet dla Twojego laptopa, ogromna oferta kawiarenki... to wszystko w jednym miejscu. Prowadzimy też kursy dla dzieci od lat 3 do... 103. Ale o tym i o wielu innych elementach naszej oferty dowiesz się już z naszej strony internetowej.
Innowacyjna Gospodarka