Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum Twórczej Zabawy "Ale Heca!"

Adres: Świdnica

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 609 659 627, 605 22 55 63

E-mail: kontakt@aleheca.com.pl

Strona www: www.aleheca.com.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Centrum Twórczej Zabawy Ale Heca! to firma zajmująca się organizacją imprez dla dzieci. W swojej ofercie posiadamy m.in.: przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe, andrzejki, mikołajki, festyny, pikniki, karaoke show, dyskoteki.Dla dzieci możemy zorganizować: malowanie twarzy, skręcanie długich balonów, strzelanie z łuku, przejażdżki mini lokomotywą, zabawy dużymi bańkami mydlanymi i wiele innych atrakcji z wykorzystaniem nietypowego sprzętu animacyjnego. Organizujemy również opiekę nad dziećmi podczas wesel i innych uroczystości. Pod naszym okiem dzieci spędzą czas w radosnej i twórczej zabawie.
Centrum Twórczej Zabawy "Ale Heca!" jest laureatem konkursu Debiut Gospodarczy zorganizowanego przez Urząd Miasta w Świdnicy. Zaufało nam już wiele firm, placówek oświatowych oraz indywidualnych klientów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria

Innowacyjna Gospodarka