Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaAnikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

Adres: ul. Nieduża 4 Kraków

Województwo: małopolskie

Telefon: 12 411 30 07

E-mail: anikino@anikino.pl

Strona www: www.anikino.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Anikino to Kraina Zabaw Dziecięcych, gdzie na 500m2 dzieci mają do dyspozycji: podesty, trampoliny, baseny z piłeczkami, samochodziki, domki, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. Można u nas również zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka w jednej z salek: piracka, królewska, czarodziejska, baśniowa, dżungla lub klubik.
Grupy szkolne i przedszkolne zapraszamy na zabawę oraz imprezy tematyczne. Organizujemy imprezy domowe, imprezy firmowe oraz pikniki dla dzieci pracowników firm. Zapraszamy na półkolonie letnie i zimowe oraz pokazy w Planetarium. Posiadamy również całoroczną wypożyczalnię strojów karnawałowych. Nowość: Baśniowe noce oraz całonocne urodziny.

Lokalizacja

Galeria

Innowacyjna Gospodarka