Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaArsport - Szkoła Pływania dla Niemowląt, Małych Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Adres: Basen Delfin ul. Warszawska Gliwice

Województwo: śląskie

Telefon: 600201737, 600314004

E-mail: rafalhajduga@arsport.com.pl

Strona www: www.arsport.com.pl

» Wyznacz trasę dojazdu «

Ocena: 5/5 (głosów: 5)

Twoja ocena:

Opis

Firma arsport zaprasza do korzystania z zajęć oswajania z wodą dla niemowląt od 3m życia i nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia odbywają się na basenie Delfin przy ulicy Warszawskiej w Gliwicach w okresie od września do czerwca. Szkolenie pływackie odbywa się w grupach.Jednym z głównych celów zajęć jest nauka pływania a postępy w tym zakresie zależą w istotnym stopniu od wieku, tempa rozwoju osobniczego dziecka, częstotliwości uczęszczania z nim na zajęcia, a także zaangażowania rodziców lub opiekunów w proces szkolenia ruchu.

Pływanie stanowi najpiękniejszy pokaz możliwości ruchowych człowieka. Wyzwala u nas harmonię i swobodę ruchu. Rozwija siłę i dostarcza energii. Przyspiesza rozwój psychoruchowy i koordynację ciała. Równoważy nerwy i łagodzi charakter. Daje mnóstwo radości i satysfakcji z osiąganych umiejętności.
 

Zapraszamy na zajęcia.

Lokalizacja

Innowacyjna Gospodarka