Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCentrum "Urwisek"

Adres: ul. Wejherowska 28 Wrocław

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 609 871 870 lub 785 182 771

E-mail: urwisek@urwisek.pl

Strona www: www.urwisek.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Centrum URWSIEK to placówka która prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 1 roku do lat 6. W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla maluchów (1 – 2,5), urwiskowe zabawy fundamentalne oraz Zajęcia muzyczne.
W Zajęciach tych rodzic uczestniczy wraz z dzieckiem. Odbywają się one popołudniami i w sobotę. Czas trwania: dla maluchów do 2 lat 45 min dla dwulatków 1 godz. Uczestnictwo w zajęciach zapewnia wykupienie karnetu: cena 80-100 zł. Karnet obliguje do uczestnictwa w czterech zajęciach ale jest ważny przez pięć kolejnych np. piątków od daty zakupu, czyli jedna nieobecność jest możliwa w ramach karnetu.
W ramach karnetu można też korzystać z sali zabaw w godzinach określonych regulaminem.
Urwiskowe zabawy fundamentalne to zajęcia ogólnorozwojowe, w trakcie których maluchom proponowane są różne formy aktywności, np. zabawy manipulacyjne, zabawy ruchowe przy muzyce, zabawy plastyczne różnymi technikami, zabawy rozwijające pamięć i myślenie
W naszej ofercie mamy również zajęcia adaptacyjne przygotowujące dzieci do startu w życie przedszkolne. Zajęcia Te trwają 1,5 godziny, w czasie tym 45 minut trwają zajęcia edukacyjne, reszta czasu przeznaczona jest na zabawę z rówieśnikami. Prowadzący wspiera zabawę wycofując się w miarę, gdy dzieci wchodzą ze sobą w interakcje. Rodzice i opiekunowie podczas zajęć przebywają w osobnej sali.
Koszt karnetu: 120 zł. Karnet obliguje do uczestnictwa w 4 Zajęciach, ale jest ważny przez pięć kolejnych np. piątków od daty zakupu, czyli jedna nieobecność jest możliwa w ramach karnetu.
W ramach karnetu można też korzystać z sali zabaw w godz. Określonych regulaminem

Inne zajęcia Prowadzone w urwisku to:
Słówko do słówka - zajęcia oparte o metodę czytania globalnego;
- Zajęcia plastyczne;
- Spotkania klubu kangura.

Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze zajęcia pt.: WEEKEND TWÓRCZOŚCI DZIECKA. Są to dwugodzinne sobotnie warsztaty plastyczne. Odbywają się one dwa razy w miesiącu. Dzieci (wiek 4,5,6 lat) podczas zajęć pozostają pod opieką pani pedagog. Koszt: 30 zł.

Urodziny: koszt 400 zł za 10 gości + solenizant; każdy dodatkowy gość do max. 15 osób to dodatkowe 20 zł. Cena obejmuje dwie godziny zabawy, poczęstunek, upominki dla każdego dziecka, zdjęcia na płycie CD. Tort przynoszą rodzice. Terminy należy rezerwować z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
Innowacyjna Gospodarka