Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaCykl "Wyprawy w nieznane z Klubem Jędruś" - Dzień z kulturą japońską

Adres: os. Centrum A 6a Kraków

Województwo: małopolskie

Telefon: 12 644 68 10

E-mail: imprezy@krakownh.pl

Strona www: www.krakownh.pl

Data: 28.03.2015

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) zaprasza w sobotę, 28 marca na kolejne spotkanie z cyklu "Wyprawy w nieznane z Klubem Jędruś".

 

                                                   Podczas imprezy odbędą się warsztaty plastyczne inspirowane kulturą japońską. Dzieci poznają japońską sztukę (m.in. origami), zwyczaje, a także świat japońskiej animacji. Uczestnicy warsztatów nauczą się także pisać japońskie litery, poznają gry i zabawy japońskie. Dorośli będą mogli spróbować tradycyjnej japońskiej herbaty i uczestniczyć w ceremonii picia herbaty Chanoyu.

Cykl "Wyprawy w nieznane z Klubem Jędruś" to rozwijające, niekonwencjonalne warsztaty dzięki którym dzieci rozwijają swoją wrażliwość i wyobraźnię, poznają obce kultury, otwierają się na różnorodność i wzbogacają swoją wiedzę.

Wstęp wolny.

Więcej na stronie: www.krakownh.pl

Galeria

Innowacyjna Gospodarka