Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaPoczuj wielkanocną atmosferę w CH Auchan Częstochowa!

Adres: ul. Krakowska 10 Poczesna

Województwo: śląskie

Strona www: www.auchanczestochowa.pl

Data: 28.03.2015 - 29.03.2015

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Wiosna na dobre zagościła już w mieście. Jej atmosferę, a także smak zbliżających się świąt, będzie można poczuć także w pasażu Centrum Handlowego Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej, gdzie w najbliższy weekend 28 i 29 marca czekać będą wyjątkowe atrakcje.

 

                                                             W sobotę 28 marca, w godz. 14.00-18.00 przy specjalnym stanowisku swoje umiejętności kulinarne zaprezentuje Mariusz Szwed, finalista popularnego programu telewizyjnego Masterchef. Wraz ze swoim pomocnikiem mistrz kuchni przygotuje wyjątkowe dania wielkanocne. Oryginalne przepisy i ciekawe połączenia smaków pozwolą każdemu odkryć na nowo tradycyjne dania serwowane na wielkanocnym stole. Atrakcją dla widzów będzie z pewnością degustacja przygotowanych przed specjalistów potraw.

Z kolei w niedzielę 29 marca w ramach spotkania z cyklu „Bajeczne niedziele” maluchy wezmą udział w kreatywnych warsztatach tworzenia świątecznych dekoracji. Najmłodsi stworzą między innymi barwne pisanki, świąteczne kartki z życzeniami dla najbliższych, a także oryginalne zajączki. Po zajęciach z kolei dzieci będą mogły zasiąść przed sceną teatralną, gdzie odegrany zostanie spektakl teatralny pt. „Szewczyk Dratewka”. Kreatywne warsztaty dla najmłodszych odbędą się w godzinach 14.00-17.00, zaś spektakl teatralny zaprezentowany zostanie o godzinie 17.00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

O Centrum Handlowym Auchan Częstochowa:

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci Galerii mają do dyspozycji ok. 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada ok. 1630 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów są 4 bezpłatne linie autobusowe. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanczestochowa.pl.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka