Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaWarsztaty plastyczne w CH Auchan Modlińska i Piaseczno

Województwo: mazowieckie

Strona www: www.centraauchan.pl

Data: 28.03.2015

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Wielkanoc już niedługo! Warto więc rozpocząć świąteczne przygotowania. Wszystkich, którzy chcieliby własnoręcznie stworzyć świąteczne dekoracje, Centrum Handlowe Auchan Modlińska i Piaseczno zapraszają na warsztaty plastyczne. Powstaną podczas nich kolorowe pisanki, radosne króliki oraz kurczaczki.

Wielkanocne warsztaty odbędą się 28 marca w Centrum Handlowym Auchan Modlińska, przy ulicy Modlińskiej 8 w Warszawie, a 29 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie, w godzinach 12:00-18:00.

 

                                                                            Warsztaty to również doskonała okazja, by spędzić czas w rodzinnym gronie i wspólnie przygotować dekoracje, które będzie można zabrać do domu i ozdobić nimi świąteczne stoły. Atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych gości będzie wspólne ozdabianie pisanek w rozmiarze XXL, które pozostaną w galerii handlowej, jako świąteczny akcent.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:
www.centraauchan.pl

Galeria

Innowacyjna Gospodarka