Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaDowiedz się, jak bezpiecznie bawić się i opiekować psem!

Adres: ul. Rejewskiego 3 Bydgoszcz

Województwo: kujawsko - pomorskie

Strona www: www.auchanbydgoszcz.pl

Data: 29.03.2015

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Cztery łapy, mokre nosy i bezgraniczna miłość, jaką darzą swoich właścicieli – to wszystko charakteryzuje psy. W kontakcie z nimi należy jednak wiedzieć, jak prawidłowo się zachować, aby relacja zwierzęciem nie wiązała się z zagrożeniem. Dotyczy to głównie dzieci, które nie zawsze przestrzegają zasad bezpiecznego kontaktu z czworonogiem. Czy merdający psi ogon jest zawsze oznaką radości? Jak prawidłowo podejść do czworonoga i co zrobić, gdy zwierzę nas zaatakuje? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz już w najbliższą niedzielę, 29 marca w godz. 12.00-17.00.

 

                                                      Uczestnicy zajęć będą mieli okazję spotkać się z przeszkolonymi psami terapeutami oraz ich opiekunami - wykwalifikowanymi dogoterapeutami. Poprzez zabawy edukacyjne dzieci oraz ich rodzice poznają między innymi mowę ciała zwierzaków, dowiedzą się, jak bezpiecznie bawić się z psem, a także poznają zasady prawidłowego reagowania na atak zwierzęcia.

- W formie warsztatów chcemy pokazać najmłodszym, że pies to zwierzę, które ma swoje emocje i potrzeby. Od tego, czy dziecko umie je prawidłowo odczytać, zależy jego bezpieczeństwo w kontakcie z czworonogiem. Warsztaty z pewnością dostarczą naszym pociechom takiej wiedzy – mówi Monika Kuzka, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się również, co jest ważne podczas spaceru z psem oraz jak prawidłowo karmić i szkolić pupila. Dla najmłodszych uczestników warsztatów zaplanowano również warsztaty plastyczne.  

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

O Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz:

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to blisko 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ofertę szybkich i komfortowych zakupów uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na blisko 2100 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada również bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Więcej informacji na www.auchanbydgoszcz.pl.

Galeria

Innowacyjna Gospodarka