Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaRoald Dahl "Charlie i fabryka czekolady"

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Ulubiona lektura szkolna? To bez wątpienia ta, w której rzeką płynie czekolada, a wszystkie rośliny zrobione ze słodyczy. Te i inne wspaniałości znaleźć można w fabryce czekolady szalonego pana Wonki, do której trafia również główny bohater Charlie Bucket. Każdy z nas chciałby przecież stać się szczęśliwym posiadaczem Złotego Kuponuprzepustki do słodyczowego raju, popłynąć landrynkową łodzią i spróbować gumy o smaku trzydaniowego obiadu.

 

                                               Wszystkie słodkie przygody znajdziecie w nowym przekładzie Magdy Heydel razem z oryginalnymi ilustracjami Quentina Blake’a.

Uwaga: po przeczytaniu książki wzrasta poziom zapotrzebowania na cukier. Informujemy, iż wyciąganie czekoladowych batoników z telewizora może okazać się niemożliwe.

Łakomczuchy, przed wami idealna książka na deser!

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
* nowy przekład Magdy Heydel
* ulubiona szkolna lektura
* ilustracje Quentina Blake’a
* nowe atrakcyjne wydanie

Galeria

Innowacyjna Gospodarka