Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaMarcin Wicha "Bolek i Lolek. Genialni detektywi"

Strona www: www.znak.com.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Nowości

Opis

Kultowi bohaterowie - Bolek i Lolek wcielą się w postać detektywów – Sherbolka i doktora Lolsona – i znowu narozrabiają! Aha, tym razem chłopcy prosili, żeby było trochę inaczej, dlatego zamiast wielu jest jedna historia i jeden autor (Marcin Wicha), i inne ilustracje, i książka jest dla trochę starszych fanów Bolka i Lolka. I w sumie to tyle.

Bolek i Lolek. Genialni detektywi
Premiera: 23 października 2014 roku

 

                                            Rozwiązujemy zagadki i łapiemy bandytów. Stukać albo dzwonić, tylko cicho (bo ciocia nic nie wie).
Bolek i Lolek zakładają profesjonalne Biuro Śledcze BiL i już od pierwszych dni mają ręce pełne roboty. Dzięki skutecznej reklamie szybko zdobywają nowych klientów.
Ogłoszenie na płocie przed sklepem okazuje się strzałem w dziesiątkę! Ale to jeszcze nic. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy chłopcom wpada w ręce mapa ukrytego skarbu, a ich śladem rusza przebiegły Zbigniew Zbrodzień.

Więcej na stronie: www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,5586,Bolek-i-Lolek-Genialni-detektywi

Galeria

Innowacyjna Gospodarka