Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

ReklamaSzkółka Ośrodka Jeździeckiego "Pomerania"

Adres: ul. Świerkowa 4 Łężyce

Województwo: pomorskie

Telefon: 508 158 928

E-mail: biuro@stajniapomerania.pl

Strona www: stajniapomerania.pl

Ocena: 0/5 (głosów: 0)

Twoja ocena:

Opis

Zapraszamy na naukę jazdy konnej na malowniczo położonym obiekcie Ośrodka Jeździeckiego „Pomerania” w Łężycach  w województwie pomorskim.

Dla początkujących proponujemy nauką jazdy na lonży, dla bardziej zaawansowanych naukę na maneżu  lub wyjazdy w teren. Nasza stajnia przylega do malowniczych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w którym wyznaczonych jest kilka szlaków specjalnie dla koni.

 

 

Jazdy odbywają się od wtorku do niedzieli przez cały rok. W przypadku złych warunków atmosferycznych jazdy prowadzone na dużej krytej ujeżdżalni o wymiarach 25 x 50 m. 

Jazdy prowadzi doświadczony instruktor jazdy konnej.

 

 

Prosimy o wcześniejsze umawianie jazdZapisy na jazdy u Patrycji KoriatKreft pod numerem telefonu 508 158 928 lub adres biuro@stajniapomerania.pl.

 

Cennik i więcej informacji tutaj.

 

 

W wakacje organizujemy dla dzieci „Półkolonie w siodle”. Na  półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 6 do 16,jeżdżące w naszej szkółce i jeżdżące  w innych stajniach, a także takie, których przygoda z końmi dopiero się zaczyna. Na naszych półkoloniach dzieci  mogą miło spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się więcej o koniachich obsłudze, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie i zintegrować się z rówieśnikami. Więcej informacji tutaj.

 

Jeździectwo to hobby, którym możesz się cieszyć przez cały rok.

Proponujemy Ci nowe, niecodzienne wrażenia, niezapomniane chwile w siodle.

Jeżeli jeszcze tego nie poznałeśspróbuj ! Jazda konna to szansa na nową przygodę !

Zielone Wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego czekają na Ciebie !

Innowacyjna Gospodarka