Wyszukiwarka

Wyszukiwanie szczegółowe

Wyszukiwanie na mapie

Czy wiesz, że...

...w Świerkocinie znajduje się Zoo Safari, które jest pierwszym Ogrodem Zoologicznym w Polsce, przez które można przejechać samochodem i zobaczyć dzikie zwierzęta z bardzo bliska?

Dowiedz się więcej

Patronat

http://www.szlakrzemiosla.pl/ http://www.teatr.gniezno.pl/ http://www.silentio.pl/co-robimy/do-barcelony-po-zdrowie/ http://pomagamy.dbv.pl http://pieknoistnieje.maliturysci.pl/
Partnerzy

Reklama

Babski weekend spa - ale co z dziećmi?

 

Niejedna mama marzy od kilku lat o wypadzie do hotelu spa z przyjaciółkami. Urządzić sobie taki babski weekend spa. No ale pojawia się problem co zrobić z dziećmi? Może zostaną z tatusiem? Może zawieźć do babci? Oczywiście dałoby się i tak. Ale można również zabrać dzieciaki ze sobą i poszukać miejsca, gdzie zarówno mamy jak też i pociechy będą się świetnie bawić. A zresztą nawet i dla tatusiów może coś się też znajdzie.

 

Babski weekend spa - zaprzyjaźnione rodziny

Zawsze najlepiej zrozumieją się osoby, które na co dzień mają podobne obowiązki i marzenia. Jeśli jesteś mamą i znasz wokoło też inne mamy, które chętnie dałyby się namówić na wyjazd do spa to można przemyśleć pomysł wypadu kilkoma rodzinami. Dzieci będą miały towarzystwo rówieśników z którymi poszaleją na basenach (a niech raz tatusiowie się nimi zaopiekują) a my na relaks do sauny albo jakiś pakiet zabiegów kosmetycznych. Aby wybrać coś ciekawego warto w Internecie wpisać frazę "spa pomorskie" na pewno znajdziecie coś ciekawego. Nam podoba się propozycja Zamku Gniew.

Atrakcje Zamku Gniew dla wszystkich

Pobyt na Zamku Gniew dla nikogo nie będzie nudny. Oprócz basenów czekają tu na Was też inne propozycje takie jak zwiedzanie zabytku z przewodnikiem. Można popływać gondolą po Wiśle, wypożyczyć rower, przejść się na spacer promenadą widokową. Dla najmłodszych są specjalne miejsca do zabaw zarówno na zewnątrz jak też w środku budynku. Starszym na pewno spodoba się kręgielnia albo nauka gry w bilard.

Zawsze też rodzinka może sobie zrobić całodzienną wycieczkę na przykład do Gdańska podczas gdy mama będzie korzystać z dobrodziejstw zabiegów spa w hotelu.

Babski weekend spa

Babski weekend spa w Zamku Gniew też na pewno będzie interesujący. Czekają tu na Was pobyty w pokojach hotelowych na terenie trzech niezwykłych obiektów. Są to Pałac Marysieńki, Hotel Rycerski i Komnaty Zamkowe. Nielimitowany jest wstęp do strefy wellness & spa. Można więc do woli taplać się w basenach, korzystać z jacuzzi i sauny. W restauracji podadzą Wam pyszne posiłki nie tylko smaczne ale i zdrowe.

Poza tym bogaty jest program relaksujących rytuałów, konsultacje z kosmetyczką, możliwość zakupu niezwykłych preparatów dobranych indywidualnie do potrzeb Waszej skóry. 


Data dodania: 30.05.2023 - 11:10

Innowacyjna Gospodarka